Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рейка за алуминиев мост


C0ldblooded

Препоръчано мнение

Както се оказа имам разхлопана рейка на VR-4ката и хората които се занимават с рециклиране не дават гаранции за работата си предвид наваряваните уши и т.н. на моята. Въпроса ми е следния - някой виждал ли е тоя еднорог наречен "рейка за алуминиев мост" какво представлява,знае ли му се OEM номера на часта и след коя година точно се слага? По това което знам (че се слага на EA5A след фейслифта т.е след 2000та), открих ей това:

 

EA5A SNGESL6, SRGESL6 - 2000.03.1 - 2003.05.3 - MR455671 (това е Galant 2.5 V6 Elegance)

 

Въпроса ми към по-запознатите е това ли е правилната част, да не се окаже че съм дал една торба пари за нещо дето няма нищо общо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

На моята излиза точно този номер - Галанта е 2.5 Елеганс 2003 година. Рамата я има на подписа ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както се оказа имам разхлопана рейка на VR-4ката и хората които се занимават с рециклиране не дават гаранции за работата си предвид наваряваните уши и т.н. на моята. Въпроса ми е следния - някой виждал ли е тоя еднорог наречен "рейка за алуминиев мост" какво представлява,знае ли му се OEM номера на часта и след коя година точно се слага? По това което знам (че се слага на EA5A след фейслифта т.е след 2000та), открих ей това:

 

EA5A SNGESL6, SRGESL6 - 2000.03.1 - 2003.05.3 - MR455671 (това е Galant 2.5 V6 Elegance)

 

Въпроса ми към по-запознатите е това ли е правилната част, да не се окаже че съм дал една торба пари за нещо дето няма нищо общо...

Това е. Обикновено произведените след март 2000 г. са с регистрация от 2001 г. и нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързите отговори :) Благодарение на SLX проблема е решен по най-бързия и оптимален откъм пари начин.

Все пак да споделя за желаещи да си купят нова такава рейка (и не им се дават 3.5к лв.) от къде мислех да поръчвам:

 

https://spareto.com/oe/mitsubishi-mr455671

Редактирано от C0ldblooded
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...