Премини към съдържание

Лентов кабел на волана лансер X


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от известно време имам проблем с бутоните на волана за увеличаване и намаляване на звука и превключване от радио на CD. Попитах насам, натам и ми отговориха че, имам проблем с лентовият кабел на волана. Някои има ли подобен проблем и представа какъв е този лентов кабел, намира ли се лесно в магазините за авточасти, какви пари струва и лесно ли се сменя.

Благодаря предварително !!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от известно време имам проблем с бутоните на волана за увеличаване и намаляване на звука и превключване от радио на CD. Попитах насам, натам и ми отговориха че, имам проблем с лентовият кабел на волана. Някои има ли подобен проблем и представа какъв е този лентов кабел, намира ли се лесно в магазините за авточасти, какви пари струва и лесно ли се сменя.

Благодаря предварително !!!!!!

....Аз имам един, който го купувах за Паджеро, обаче се оказа че не става ,после разбрах че е за Лансер10.....ако ви интересува, обадете се .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за отзивчивостта, пуснах поръчка, но не са много сигурни дали ще успеят да го намерят, за това ако не успеят ще ви пиша на ЛС за телефон. Споделете лесно ли се сменя и причината в лентовия кабел ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...