Премини към съдържание

Проблем с фаровете


vatko

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, излезна ми следния проблем колата ми загуби къси светлини само дългите работят.Проверих бушоните но не е тях проблема. Колата ми е колт 5 1.3 12в 1996

Редактирано от vatko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замерил си на куплунгите на крушките и 12v ги няма на късите? Или си сменял крушките и си сигурен, че са здрави...Защото ако е така, отиваме към реле, а защо не и лоста на волана...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи като оставих колата работеха, а днес не, до сега не са ми правили проблеми

.Пробвах с други крушки. Съмнявам се да е от лостчето, защото нямаше да ми работят и дългите.Къде се намира това реле?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира това реле?

 

 

В коша. Между акумулатора и амортисьора. Има една кутия...

Untitled.jpg

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес разглобих ръчката на кормилото и почистих пластинките и пробвах с една жица като ги свързвам не не е от там проблема, а релето го сменях с другите около него, но пак не дойдоха късите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да само дълги, днес пуснах една жица от крушката на габарита до буксата на късите на единия фар и светнаха и двата фара нормално на къси и на дълги, това ме навежда на мисълта, че вероятно има някъде прекъсната жица за да не работят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да имаш и прекъснат проводник да...Някой гладен гризач ако се е приютил в колта ти :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...