Премини към съдържание

Мицубиши Лансер - Съвет


onerose

Препоръчано мнение

Привет на всички! От скоро съм си харесал Лансер 2009г 1.8И в Бургас http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446634356464143&slink=c8baxq

Имам няколко запитвания отностно скоростната кутия. Разбрах, че автоматиците с подобен тип двигател развалила се е скоростната кутия мн е скъпа подмяната или ремонта. Та въпроса ми е как мога да преценя дали е надеждна скоростната кутия. (Колата съм я шофирал не се усеща кога включва предавките, нито при бавно каране , нито при по агресивно)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То предавки няма, така че няма и да усетиш :)

Да прецениш не можеш видимо, единствено може да подозираш според кога е обслужвана кутията.

А тази е карана та карана.... CVT на 200к си е сериозен риск, само заради пробега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравей onerose,

Освен че е на доста километри имаше ли нещо друго което те притесни при огледа на тази кола?

От едно известно време съм я загледал и мисля утре да отида да я погледна и аз.

 

Колеги ударете едно рамо и дайте няколко жокера какво да й поогледам по-обстойно и какви са им ахилесовите пети, че съм доста неграмотен относно Митсубиши (и с останалите видове и автомобили де :) )

Изчетох адски много теми, но все още се чувствам неуверен и несигурен при избор и оглед.

 

Благодаря предварително!

 

п.с. А ако познавате някой приятел, който възнамерява да продава читаво митсубиши(задъжително автоматик) ще се радвам да разбера :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей onerose,

Освен че е на доста километри имаше ли нещо друго което те притесни при огледа на тази кола?

От едно известно време съм я загледал и мисля утре да отида да я погледна и аз.

 

Колеги ударете едно рамо и дайте няколко жокера какво да й поогледам по-обстойно и какви са им ахилесовите пети, че съм доста неграмотен относно Митсубиши (и с останалите видове и автомобили де :) )

Изчетох адски много теми, но все още се чувствам неуверен и несигурен при избор и оглед.

 

Благодаря предварително!

 

п.с. А ако познавате някой приятел, който възнамерява да продава читаво митсубиши(задъжително автоматик) ще се радвам да разбера :)

Здравей колега,всичко хубаво,но Бургас не ти ли е малко далечко? Има в София един автомат за 12 300лв,на 120 000км.Мисля ,че е по-добре него да го погледнеш първо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Ники,

 

Не ми е далеч. Даже съм в Бургас за празниците(жена ми е от тук).

Иначе относно този в София имаш ли някаква бонус информация?

Да не би да е твой, на твой приятел, познат? Ако знаеш нещо по въпроса моля сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел новото ,на 0 години и 0 километри ,с гаранция и на изплащане ,и с последният хай теч,..ама с таз саката пенсия от 133 лева ,не мога да се протегна толкова далече,......и затова ми се падна едно дебело дърто електронно прасе ,от типа спейс старт ,сглобено от холански католици,..ама господ туй ми даде за 1000 лева,че последният път турчинът ми ритна Понито на границата ,и ме хвана сърдечна невроза,.....тълкувай го ,да не я хванеш и ти ,...живея на 300 метра от този Лансър в Бургас...

http://www.mitsubishicars.com/lancer#features :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Ники,

 

Не ми е далеч. Даже съм в Бургас за празниците(жена ми е от тук).

Иначе относно този в София имаш ли някаква бонус информация?

Да не би да е твой, на твой приятел, познат? Ако знаеш нещо по въпроса моля сподели :)

Здравей,този бургаския ме стряскат показанията на километража.За този от 12 300 лв ,нищо не знам. Сега гледам се е появил за 14500 на 103 000км.Струва ми се гаражен.Пак е първи собственик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано предпочитам да не давам парите на куп, а да го взема на изплащане и предпочитам да е върнат от лизинг, buyback или някакъв сходен вариант.

Като идеята е да платя 30% първоначално, да плащам 3 години по 250-350лв. Да останат 10-15% остатъчна.

Като дойде края на периода пак да се възползвам от buyback и да взема нещо по-ново и така...един вид като оперативен лизинг за частно лице.

Та общо взето от частно лице няма как да си купя Лансър. Освен ако не съм 100% сигурен в автомобила и състоянието му и да е на супер добрата оферта (което си е мал шанс в днешно време)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано предпочитам да не давам парите на куп, а да го взема на изплащане и предпочитам да е върнат от лизинг, buyback или някакъв сходен вариант.

Като идеята е да платя 30% първоначално, да плащам 3 години по 250-350лв. Да останат 10-15% остатъчна.

Като дойде края на периода пак да се възползвам от buyback и да взема нещо по-ново и така...един вид като оперативен лизинг за частно лице.

Та общо взето от частно лице няма как да си купя Лансър. Освен ако не съм 100% сигурен в автомобила и състоянието му и да е на супер добрата оферта (което си е мал шанс в днешно време)

Да ,всеки си знае и си има поглед за дадения случай.Желая успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тези коли са железни....и съм я обслужил за 120лв. смених и масло на скоростна кутия за още толкова.. МИ ДА МИ ПОКАЖЕ НЯКОЙ КОла от 2008г нагоре обслужване на тези пари, ако ще и да е ЛАДА>.аз съм много доволен от автомобила, карам го от февруари месец. Много сериозен и здрав модел. да, ако не нацелиш на скростна кутия може и да имаш малко ядове, но като цяло е желязна колата. И по принцип, като толкова не си в час дай на някой майстор там наблизо от някой сервиз 20лв закарай я там или пък да дойде с теб за половин час и въпроса ти е приключен. ЗА скоростната кутия, привидно щом отлепя добре, на равно, в леко баирче, напред назад и на лашкане, без допълнителни странни шумове и тем подбни... тръгване сама колата без газ примерно, би трябвало да е добра!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...