Премини към съдържание

Цена ремъци


макс62

Препоръчано мнение

Колеги, каква е цената на всички ремъци и ролки, включително и ангренажа? Ако не бъркам, мисля че са 5 ремъка и 3 ролки. За дизела от 1999 година. Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А коя от 4-те ролки мислиш да не сменяш, че при тях цената е от 30 до 100 лв. и ако не се знае коя не щеш, няма как да се даде точна цена .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко трябва да се смени, че няма данни кога е сменяно за последно. Не знам колко са, затова писах " мисля че са....". Гледах картинки разни и видях две на ангренажа и една "отвън". Питам, защото този номер съм го правил и преди за други коли. Излиза поне 2 пъти по евтино включително и транспорта.

Иначе "Галант"-а си е супер. За тези, които помнят историята с изхвърлянето на антифриза - ако не се кара продължително време с над 3500 оборота няма никакъв проблем. Ако се кара - след изстиването трябва да долея 200-300мл антифриз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами 3 са ролките само на ангренажа, 2 на големия ремък и 1 на малкия, пък ти си писал 5 ремъка, което включва и 2-та пистови и клиновидния .

На единия пистов също има обтяжна ролка, която може да се смени по всяко време защото е отвън .

Без нея, 5-те ремъка по Гейтс и Контитех и 3-те ролки по СКФ, Койо, НТН са около 240- 250 лв. с отстъпки от вносителите .

Тази за пистовия варира от 80 до 120 лв. по различните магазини и по принцип е само на Койо .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...