Премини към съдържание

Гуми за Аутлендър 2004


Препоръчано мнение

Здравейте,

Попадна ми добра оферта за гуми 215/60 на 17", дали ще опират някъде? Сега съм със стандартните 215/55 17", но след близка среща с бордюр едната си замина пък и другите са за смяна. Разликата в диаметъра е +22 мм, показанието на скоростомера не ме притеснява толкова. Всички познати се опитват да ме убедят, че няма да има проблем, ама мен нещо ме съмнява че ще опират при завои.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Аз съм с Аутлендерче 2005 и купих колата със същите гуми 215/60/17. Колата беше със зимни гуми и не усещах никакво триене. Подведен от това си взех същият размер летни .И отидоха за 2 лета . Оказа се , че трият при завой във калника , от към купето.Вътрешният борд се изяде.Чак се чуваше . По-късно се оказа ,че и зимните ми е поизяло , но заради по-мекият каучук или затова,че бяха поизтрити , последиците бяха в по-малка степен.

Проблемът е само при предните гуми.

Ако е добра цената ,на която са ти паднали гумите , взимай .Можеш да ги въртиш предни / задни и ще изкарат 2-3 години.

Забравих да ти кажа ,че и летните ми гуми бяха 2-ра употреба , на 5 години, но си бяха с приличен грайфер. А и аз си карам доста, 30 к на година и нагоре.

Лек ден и надявам се да съм ти бил от ползза

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...