Премини към съдържание

Свещи за Pajero Diesel?


Препоръчано мнение

Момчета, дайте ми съвет от къде и какви свещи да му взема на моето Паджеро? Мотора е 4М40, 2,8TDI. Едната ми е изгоряла и когато е студено пуши и работи на 3 цилиндъра около 20-30 секунди.

Цената не е решаваща, но също има значение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре ще проверя в Балкан Стар, Ратола, Рубин и в по-евтините фирмени магазини колко струва.После ще ти пиша :icon_bye:

Изпрати ми данните на мотора и на рамата на лично съобщение или ми се обади по телефона да ми ги продиктуваш, че нали твоето Паджеро беше малко по-особенно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей!Оригинални свещи има в Рубин.Цената е 93 лв за свещ.Имай в предвид, че от нищо друго не стават освен от Мицубиши и тази цена е много добра :dance: В магазина на Антим 1 е 150 лв едната :icon_doh: Голяма разлика има в цената в двата магазина :icon_hmm: Много странно.Нямам логично обяснение :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на подгряващи свещи за този мотор 4М40 на NGK с номер CY05 е 41лв. за 1брой .Ако вие необходим мога да ви дам и кода по МITSUBISHI - ME201638. Не ми се вярва МITSUBISHI да си произвеждат сами свещите ,най вероятно ползват или DENSO или NGK .A цените които са ти предложили във тези магазини (Рубин и някакъв магазин на Антим ...не му зная името ) ми се струват меко казано шокиращи ,и не виждам на какво основание ги искат тези цени .Ako имате други въпроси пишете ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Цената на подгряващи свещи за този мотор 4М40 на NGK с номер CY05 е 41лв. за 1брой .Ако вие необходим мога да ви дам и кода по МITSUBISHI - ME201638.  Не ми се вярва МITSUBISHI да си произвеждат сами свещите ,най вероятно ползват или DENSO или NGK .A цените които са ти предложили във тези магазини (Рубин и някакъв магазин на Антим ...не му зная името ) ми се струват меко казано шокиращи ,и не виждам на какво основание ги искат тези цени .Ako имате други въпроси пишете ...

 

Цената ти е много добра.Но тя крайната ли ти е, или това е в каталога?

Ако можеш да я доставиш на такава цена БРАВО

 

Мицубиши не произвеждат свещи :icon_dance: Обикновенно те са DENSO или NGK. Точно така е. Тук съм снимал кутийката на свещите на моята кола(бензинова свещ). Така нагледно ще видите как изглеждат поръчковите свещи на МITSUBISHI от DENSO. За NGK е BKR-6E-11 за DENSO e K20PR-U11.

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/sves.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, от Дарс Ауто ми казаха цена 86 лева за свещ, но ги нямат в наличност, трябва да чакам десет работни дни, докато ми я доставят. Още не съм я поръчвал, но мисля да си я купя от nikicar, неговата цена е не само по-добра, но и ги има в наличност. Ако е същата, тогава ще търся само него, когато ми затрябва нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е крайната цена за клиента ,но за съжаление ги нямам във наличност но и затова си има решение тъй като много често имам транспорт от Италия обикновено на всеки две седмици а някой път и всяка седмица -както тази и миналата семица имах камион със стока .Ако някой обаче сериозно иска нещо е добре да ми пише на adventurecarbg@abv.bg 0888/613-018 за да уточним подробностите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Перфектна цена :first: На оригиналната част пише:

 

Glow Plug

ME 20 307 54

1 PC YA

 

Но никъде по самата свещ не видях да пише DENSO или NGK :no2: Обаче оригиналното си оригинално :icon_thumbup: само като ги видях си личи отвсякъде японската изработка. Кутийката е почти същата като на тази която съм снимал. Разбира се, свеща е коренно различна :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос за Nikikar........внася ли японски масла, в това число : спирачни течности, моторни масла, скоростната кутия масло, хидравлична течност и др. :D Това да са ЯПОНСКИ....... :D то темата не е за тук малко но....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз имам конкретен въпрос :icon14: Има ли масла http://www.mitsubishibg.com/bigboss/eneos.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми сигурно има и има , но дали ще може да ги вкарва тук в БГ, това е по важното....... :D Иначе ако има ще взема да пробвам на моята задължително и ако съм доволен( не харчи, не трака, работи по тихо) ще слагам само такова :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Японски масла поне за сега не внасям -пък и по качествени са европейските от японските.Ако искате да ползвате хубави масла ползвайте MOBIL 1 пълна синтетика ,спирачна течност -мога да ви предложа имам такава във наличност Castrol-SRF ,AP RACING и FERODO RACING .Ако някой го интерисуват цените да посочи по конкретно това което иска да си закупи и ще ви отговоря.Иначе внасям и продуктите на SINTOFLON(със поръчка мога и да доставя ) но във момента имам във наличност някой продукти които са предназначени за картинг.Иначе ако искате да четете и да научите повече подробности можете да влезете във http//.sintoflon.com .

A относно запитването за стоповете за HONDA СИВИК 5 ГЕНЕРАЦИЯ съм направил запитване до Италия но все още нямам отговор.По принцип мога да внасям и стопове и фарове но външния оптичен туниниг(т.е. екстериор) не ми е основната дейност и затова отговора го получавам малко по късно за разлика от по техническите неща от които се интерисуват някой от клиентите.

Малко повече време се изисква и когато въпроса е индивидуален и много специфичен като въпроса който ми бе задал във личното съобщение .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно MITSUBSHI ,ще си ги получиш но имай малко търпение като пристигнат при мен веднага ще те уведомя ако се бяхме свързали с теб няколко дена по рано (преди няколко дена получих стока )сега вече ще ше да си ги сложил на колата .Надявам се че няма да чакаш твърде много време.Правим по въпроса да товарим стока т.е. да имаме камион от Италия абсолютно всяка седмица което естествено означава че който си поръчва нещо няма се налага да чака дълго за да си я получи за което много се радвам а надявам се и клиентите да са доволни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Спокойно MITSUBSHI ,ще си ги  получиш но имай малко търпение като пристигнат при мен веднага ще те уведомя ако се бяхме свързали с теб няколко дена по рано (преди няколко дена получих стока )сега вече ще ше да си ги сложил на колата .Надявам се че няма да чакаш твърде много време.Правим по въпроса да товарим стока т.е. да имаме камион от Италия  абсолютно всяка седмица което естествено означава че който си поръчва нещо няма се налага да чака дълго за да си я получи за което много се радвам а надявам се и клиентите да са доволни.

nikicar, още колко да чакам? Нещо започна да ми се изчерпва търпението. Ако не можеш да ми доставиш свещ, кажи, за да си я поръчам другаде. В случая съм ти клиент и имам право да бъда информиран. Утре ще станат 2 седмици, откакто съм ти поръчал свещта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е толкова спешно си я поръчай от където намериш за добре ,предполагах че ще ме разбереш виждаш каква беше ситуацията във североизточна България!!!!Разбирам те че искаш да си я получиш веднага но някой път нещата не зависят само от нас .Въпреки че най вероятно няма да ме изчакаш и ще си купиш от някой друг търговец на далеч по висока цена съм длъжен да те уведомя че е желателно да смениш и четирите свещи въпреки че във този момент за смяна ти е само едната .Това се налага не от гледна точка на това да ти продам 4броя ,а заради това че има голяма опасност да изгорят и някой от останалите свещи ......

Въпреки всичко когато ги получа ще те уведомя !!!!!!!

А ако не ти е толкова спешно изчакай и не бързай да плащаш толкова неразумно висока цена за едни свещи ,но крайното решение си го вземаш ти!

Още веднъж ти се извинявам !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не продавам такъв тип части ,а втора употреба пък изобщо не внасям .Моят съвет е да потърсиш във някоя морга .Не мога да ти помогна точно за тези неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е толкова спешно си я поръчай от където намериш за добре ,предполагах че ще ме разбереш виждаш каква беше ситуацията във североизточна България!!!!Разбирам те че искаш да си я получиш веднага но някой път нещата не зависят само от нас .Въпреки че най вероятно няма да ме изчакаш и ще си купиш от някой друг търговец на далеч по висока цена съм длъжен да те уведомя че е желателно да смениш и четирите свещи въпреки че във този  момент за смяна ти е само едната .Това се налага не от гледна точка на това да ти продам 4броя ,а заради това че има голяма опасност да изгорят и някой от останалите свещи ......

Въпреки всичко когато ги получа ще те уведомя !!!!!!!

А ако не ти е толкова спешно изчакай и не бързай да плащаш толкова  неразумно висока  цена за едни свещи ,но крайното  решение си го вземаш ти!

Още веднъж ти се извинявам !

Nikicar, и аз ти се извинявам, но ти каза, че до седмица или най-много 10 дни ще пристигне свещта. Помислих си, че твоите хора са свършили наличните количества и не се знае кога пак ще имат. Приознавам си, въобще не се сетих, че забавянето може да е зарди лошото време. Можеш ли да ми кажеш ориентировъчно колко още трябва да чакам. Ако времето беше топло можех да чакам и няколко месеца, но сега е студено (много даже) и свещта ми е много необходима.

Ще чакам да се обадиш, когато ти дойде стоката.

Лека вечер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...