Премини към съдържание

Смяна копчета подгрев седалки


Sempai

Препоръчано мнение

Здравейте колеги :mitsu-smiley:

 

Бих желал да си сменя изгорелите лампички на копчетата за подгрев на седалките (Мицубиши Галант 2,5 V6), но за целта не знам откъде да почна да разглобявам за да стигна до модула им !

 

Моля, ако някой е отварял или се е бърникал в тази област и знае как се вадят.... да даде описание последователно кое след кое се отваря за да се стигне и извади този блок с копчетата !!!

 

 

Благодаря предварително и Весели Празници !!! :mitsu-smiley: :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година! Успешна и безаварийна година на всички :mitsu-smiley:

 

Много благодаря за информацията ! Копчето го разглобих за отрицателно време, сега само остана да взема 2 крушки тия дни и всичко ще светне отново !!!

 

Обаче тази вечер забелязах, че лампичката на "HOLD" бутона е изгоряла и ще съм много благодарен ако някой с опит ми каже от къде и как точно се разглобява, за да мога да му сменя лампичката !!! Доста се порових във форума, но не намерих информация !!! :icon_hmm: :icon_hmm:;-(

 

Благодаря предварително :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кое казваш HOLD бутон?

 

"HOLD" бутона е на автоматичната скоростна кутия,долу отдясно на лоста. :mitsu-smiley:

 

За да стигна до лампичката му предполагам, че ще трябва да разглобя около скоростния лост всичко!?!?!

 

Но ако някой си е играл и е отварял там и го е сменял нека да каже!!!

 

Предполагам, че няма да е толкова лесно, как да се смени лампичката на копчето за аварийните светлини :icon_hmm: :mitsu-smiley:

 

Нека някой с опит да сподели :help: :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...