Премини към съдържание

VR4


Vetov

Препоръчано мнение

Колеги от доста време не съм писал във форума, но след като ми блъснаха Мицуто преди 1 година и половина и смених марката на Лексус, не съм част от семейството.... но от няколко седмици ми се върти в главата една VR-4 и понеже мога да продам Лексуса, който карам в момента и се зачудих дали да не се присъединя пак към Вас. Ето и екземплярът(звярът):

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BxS_5Q0gMNfIeHY3LUF0bXlIWTg&usp=sharing

 

Ще се радвам да споделите впечатления, коментари и т.н. Благодаря ви предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от доста време не съм писал във форума, но след като ми блъснаха Мицуто преди 1 година и половина и смених марката на Лексус, не съм част от семейството.... но от няколко седмици ми се върти в главата една VR-4 и понеже мога да продам Лексуса, който карам в момента и се зачудих дали да не се присъединя пак към Вас. Ето и екземплярът(звярът):

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BxS_5Q0gMNfIeHY3LUF0bXlIWTg&usp=sharing

 

Ще се радвам да споделите впечатления, коментари и т.н. Благодаря ви предварително!!!

Кой лексус? Ако е IS 250- не се занимавай с глупости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро,добро , ама е като Лего. Аз на твое място не бих сменил Лексъса за точно това VR. Ама ти си знаеш най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Интересен Legnum, само че има разни странности - задницата е от преди фейслифта, останалото е след него, халогените не са неговите, салона изглежда като на стандартен Galant, Car PC с отделно радио, разни интересни бутони по таблото... А за дилемата с IS 250 - Legnum-a определено върви повече и има AYC, останалото е въпрос на вкус.

 

Edit:

Сега загледах видеата - то било трансплант към купе на стандартен Galant комби..

Редактирано от C0ldblooded
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...