Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Търся нов автомобил - Mitsubishi Lancer 2.0, 2008г.


Emilio_Galant2.5V6

Препоръчано мнение

Интересно, това ми е убягнало, че за европа въобще няма 2.0.... , чудно защо му е да лъже... Явно на място трябва да се види талона

 

Според вас има ли шанс да си намеря читав лансър 10 с темпомат задължително, бензин ръчка 1.8 или 2.0 за до 11000лв

Не е необходимо въобще да гледаш талона,погледни същата обява в cars.bg,там е уточнено,че кубатурата е 1800 куб.см.А по второто питане-читав е много относително понятие.Покупката на кола на старо е идеалния начин да си изпробваш късмета,никога не го забравай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хааххах , така е кола и жена на късмет по принцип :) и все пак мисля,че ми разбрахте въпроса :)

 

ОТносно Обяват в cars.bg уви не я бях гледал там, явно си е 1.8 наистина в което няма лошо дори напротив- по масов е сред тия лансъри.

 

 

ще си се оглеждам пък да видим какво ще излезе, време имам поне -не бързам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава колица, смъквай и малко сумата и газ! Погорва малко повече в града СВТ-то но кефа цена няма! Уникална е! 1.8 143 ми мяза и на мен да е, че я имам същата. Мойта я имам от два месеца и излезе много запазена и читава кола, евтина поддръжка, хубава кола наистина! За 11500 я взех аз от къща в София, много съм доволен от този автомобил, уникален, красив и обръщат глави по него навсякъде, от където мина! Малко ми е мудна, но като смениш на ръчни има ефект, ако ти трябва по-бързо набиране!Взимай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Тази кола се продава от около 6 седмици и цената беше 14 бона. Явно човека е зорлия, защото постоянно я сваля....

За 6 седмици е смъкнал 4 бона?!Може наистина да е на зор за пари,но нещо намирисва на гнило.Всеки си има мнение аз бих стоял надалеч от тази кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е американче. Постна версия. Добре изглежда за парата си. Мятай се.

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...