Премини към съдържание

Mitsubishi се отказва от 3 култови модела


f18

Препоръчано мнение

Е чак сега разбрах, къде ви е силата - фармацевти и медици. Пак казвам - имам достатъчно богат опит, а вие едва ли можете да се похвалите с близък поглед към немска наука и технологии. Така че, дайте реални факти и не оплювайте тоз или онзи, включащ и мен - нито опита Ви, нито образОванието позволяват да давате оценки на чистачки, камо ли да говорите за фармацеВтика и медицина!

 

Ако не ви харесват мненията - дайте ваше, ако не ви харесва темата - не пишете в нея, а си намерете подходяща! А ако не ви харесва форума - вън от него и право към Ауди (форум разбира се, защото до фабриките им дори на паркинга няма да ви допуснат)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красота...

С каква лекота може да се наклепе една тема..

Аз не мога да разбера едно, защо само сравнявате немци, японци, китайци.. Но в едно съм сигурен, ясен отговор няма да получа, а ново количество мазане в темата. Няма да е зле да не се правим на феновете на разни други марки, където все имат нужда да се доказват и да се сравняват с останалите..

 

Темата я смятам за повече от изчерпана, та дори на моменти и почерпена, което налага затварянето ѝ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...