Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Бензинови инжектори


Препоръчано мнение

Привет, имам колт 98 CJ 4G13 12v искам да сменя бензиновите инжектори с други по-голями.

Въпроса ми е стават ли тези от например субаро 2.0 моторите и има ли някъква специфика на съпротивление на инжектора?

PS: Моите са с 4 отвора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

приготви си пари за бензинова помпа и електроника и прочети темата тука пише от какво стават http://z3.invisionfree.com/WiseAutoClub/ar/t3536.htm

и се замисли има ли смисъл )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

приготви си пари за бензинова помпа и електроника и прочети темата тука пише от какво стават http://z3.invisionfree.com/WiseAutoClub/ar/t3536.htm

и се замисли има ли смисъл )

 

Благодаря за бързия отговор но от посочения линк не ми стана ясно дали ще станат инжектори от субаро (питам за субаро защото само от 2.0 мотор имам оферта).

Има ли значение съпротивлението и наи-вече корпуса на инжектора?

Проблема е че при 0.5 bar boost гориво-въздушната смес обеднява и всички знаем до какво води това

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, къде физически се намира ECU на колт CJ?

И въпрос премия :) с колко зъба е ангренажният ремък 107 или 109?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, къде физически се намира ECU на колт CJ?

И въпрос премия :) с колко зъба е ангренажният ремък 107 или 109?

 

 

Отпред в дясно. В дясно от жабката се пада, странично хванат. Този който е под централната конзола (под аудио плеъра) е за аербеците). Номер 82522 на картинката:

 

 

 

 

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/pics/0_1_27770.gif

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред в дясно. В дясно от жабката се пада, странично хванат. Този който е под централната конзола (под аудио плеъра) е за аербеците).

Благодаря, а кои сензор мери входящия въздух (няма дебитомер)?

Мери маса или температура или ?

Редактирано от Lord_options
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш MAP сензор в смукателния колектор. Той мери разреждането на въздуха и дава съответни стойности на ЕКУ-то.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш MAP сензор в смукателния колектор. Той мери разреждането на въздуха и дава съответни стойности на ЕКУ-то.

Пак благодарности :) Опитвам се да разбера защо когато турбото пренадуе ми светва чека. След като пусна газта чека изгасва и така до следващото надуване. Случва се при около 0.5 bar boost

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...