Премини към съдържание

Арабски Аутлендър... въпроси...!


Препоръчано мнение

С малко помощ от приятел.. мисля че ще се справя с качването на снимките..http://i62.tinypic.com/30a3xqo.jpg

http://i62.tinypic.com/aokjkp.jpg

http://i61.tinypic.com/nw0dow.jpg

http://i57.tinypic.com/1hteb.jpg

Редактирано от vadoiv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги..,сагата с моя "арабин" продължава.. :) .Вчера ми се обадиха от "Балкан стар" и ме изненадаха неприятно..,като ми казаха ,че киловатите на двигателя ми са си така../133/, понеже бил "арабин"! Изтъкнаха и някои "плюсове"..,че радиатора бил по-голям,климатика охлаждал по-добре,нямало да ми изгарят реотаните на огледалата../понеже нямам такива/,но пък с тези 180 к.с. щял да е като самолет.. :good: ! Според мен предимство е и едната ламбда сонда/а не 4бр. като на събратята му европейци/ :drinks: ,но ме притеснява..,дали ролките и ремъците са като на тези 160-коньовите..,понеже по никой каталог за резервни части не излиза Аутлендър-133кв-180кс! П.П. Моля ако някой колега има информация за тази модификация и по-точно за разлика в частите.., нека сподели..!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, къде е каран този автомобил? Дали е арабски или е каран в немско и тука е станал арабин... като гледам корозията по снимките (не че е нещо притиснително) не ми се вързва с пустиня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ,че не е стъпвал в пустиня.. :) ! Автомобила е каран 8 години по родните Български пътища.. и недей си мисли ,че солта по нашите пътища е по-малко от тази в Германия или Австрия.. Но, в действителност не е толкова зле.. ,кажи нещо по другите въпроси.. :drinks: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

,но ме притеснява..,дали ролките и ремъците са като на тези 160-коньовите..,понеже по никой каталог за резервни части не излиза Аутлендър-133кв-180кс!

Здравейте колеги..,то се е видяло..,че сам ще си пиша в темата.. :) ,но все пак да ви кажа до къде стигнах..! Както писах и в офроуд форума..,отидох в един магазин за авточасти и по /№/ на рамата ми извадиха всички ролки и ремъци..,които се оказа че са същите като на /160-коньовите/.. :good: !От вчера всичко е сменено.. за мое успокоение.. и по препоръка на колегите от форума../въпреки че майсторчето каза че старите ролки и ремъци са били в добро състояние/! Сега е ред на маслото в автомата..,но първо ще го проверя по руския метод../с маркучле и спринцовка се изтегля масло през отвора на пръчката за мерене на нивото..,за да се види точно какъв е цвета на маслото../. Чао за сега.. :drinks: !
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги..,сагата с моя арабин продължава.. :) . След като смених/ме/ ролките и ремъците..,дойде ред и на маслото в автоматика.. Въпреки уверенията от предишния собственик..,че маслото "и филтъра" в кутията са сменяни преди 5000км.. ,аз не му вярвам.. ! Първо защото подразбрах че за да се смени филтъра .., трябва да се разцепи кутията на две../ а това е доста трудоемка и скъпа процедура/, и второ.. маслото ако е на 5000км. ,според мен не би трябвало да изглежда толкова черно като това:.. :icon_hmm: ... Ей... не мога да кача тези снимки и това е.. :mad: ! С една дума ..,маслото ще се сменя...! П.П Не знам защо.. ,в другия форум.. снимките се качиха без проблем..,тука ми дава че били големи.. :icon_hmm: ? Когато сменям маслото..,ще гледам да направя по-малки снимки.. :mad: ! Чао за сега.. :drinks: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...