Премини към съдържание

Съвет за избор на газова уредба за Lancer 1.6 98к.с.


pepoz

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

след кратък размисъл реших да поставя газов инжекцион, въпреки че разбрах, че дори обикновенна би работила тъй като съм с метални колектори.

 

До колкото ми казаха, настройката е най-важна, но все пак се спирам на няколко модела газова уредба.

 

Бихте ли ми казали впечатления или препоръчали друг в ценови диапазон 700-800лв.

 

Бардолини за 850лв /италианска/

Занарди за 750лв /италианска/

Агис за 750лв /италианско-полски/

 

За сега съм се спрял за един сервиз в Горубляне, може да препоръчате някой ако знаете.

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Моят Лансър беше с дилърски поставена BRC в Италия.

Махнахме му компютъра и поставихме български, защото този на колата беше от каменната ера и щеше да отнеме 3 дни за настройване :)

Сега колата няма разлика във вървенето с това на бензин, за разлика от разхода, зависещ от настройките :)

Имах доста кофти попадения докато стигна до добър майстор, но няма да обяснявам тук, защото ще стане дълга и широка.

Нашите автомобили, колкото са непретенциозни , толкова и обратното.

Най вече обърни внимание на качествени инжектори и прецизен монтаж.

Бих ти препоръчал Keihin инжектори или Barracuda (по-евтин вариант).

Късмет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте,може ли някои да качи снимки на колекторите да се вижда как са дупчени,че съм решил аз да си монтирам ГИ,но ми се струва че са много тънки и ме е страх да дупча

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята газова си я сложих преди година в сервиза дето е до сточна гара. Много съм доволен засега. Монтажът е много чист, а изводът е при зареждането за бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще слагам фобос 2 с рейка баракуда,но се притеснявам за колекторите,подсказаха ми че има преходници на бензиновата дюза и не трябва да се дупчи колектора,но бих желал да видя снимки за да съм подготвен ако няма с моя размер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...