Премини към съдържание

Спейс стар 1,3 на части


Препоръчано мнение

Здравейте,

с голяма скръб и болка на сърцето разпродавам на части обърнато по таван,зелен металик МСС 1,3 -1999г .Всичко по колата работи,вкл и климатика.

Двигателя е със сменена ангренажна група преди 7 хил км и нов съединител Valeo.Газов амжикцион монтиран в Италия със зареждачка при бензиновата капачка.

При първа възможност ще кача снимки.

Цените са народни,целта ми е набързо да разпродам частите и със събраните 3-4 хиляди лв да запълня дупката в душата си.

Към момента са продадени -двата фара,мигачите,десен стоп,шофьорско огледало,минижабка,крик,плафон купе,фуния за въздушен филтър,предна броня,халогени.

Ми това е,питайте,ако нещо ви интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега

Има ли оригинален касетофон

На една ръка разстояние от теб

http://bazar.bg/обява–9846949/оригинален-касетофон-за-мицубиши-спейс-стар

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

с голяма скръб и болка на сърцето разпродавам на части обърнато по таван,зелен металик МСС 1,3 -1999г .Всичко по колата работи,вкл и климатика.

Двигателя е със сменена ангренажна група преди 7 хил км и нов съединител Valeo.Газов амжикцион монтиран в Италия със зареждачка при бензиновата капачка.

При първа възможност ще кача снимки.

Цените са народни,целта ми е набързо да разпродам частите и със събраните 3-4 хиляди лв да запълня дупката в душата си.

Към момента са продадени -двата фара,мигачите,десен стоп,шофьорско огледало,минижабка,крик,плафон купе,фуния за въздушен филтър,предна броня,халогени.

Ми това е,питайте,ако нещо ви интересува.

ъп

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравей колега.

Имаш ли за продаване все още части?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, трябват ми двете лули (под бубините) ако решиш да ги разкомплектоваш пиши едно л.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с голяма скръб и болка на сърцето разпродавам на части обърнато по таван,зелен металик МСС 1,3 -1999г .Всичко по колата работи,вкл и климатика.

Двигателя е със сменена ангренажна група преди 7 хил км и нов съединител Valeo.Газов амжикцион монтиран в Италия със зареждачка при бензиновата капачка.

При първа възможност ще кача снимки.

Цените са народни,целта ми е набързо да разпродам частите и със събраните 3-4 хиляди лв да запълня дупката в душата си.

Към момента са продадени -двата фара,мигачите,десен стоп,шофьорско огледало,минижабка,крик,плафон купе,фуния за въздушен филтър,предна броня,халогени.

Ми това е,питайте,ако нещо ви интересува.

Привет,трябват ми 2 бр.тасове оригинални и бутона за предното пасажерско стъкло/не шофьорското/Пиши на лични.Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравей колега, трябват ми двете лули (под бубините) ако решиш да ги разкомплектоваш пиши едно л.с.

Виждам, че не си отговорил колега, да разбирам не ти се разкомплектоват....а оферта за комплект 2 те бобини с лулите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Виждам, че не си отговорил колега, да разбирам не ти се разкомплектоват....а оферта за комплект 2 те бобини с лулите?

Твои са,но искам да продам двигателя и после периферията.Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твои са,но искам да продам двигателя и после периферията.Поздрави!

`...вече си намерих колега, благодаря все пак. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...