Премини към съдържание

Търся си броня за Галант-а 2.5 V6 след facelift-a


wengo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Знам, че темата не е за този раздел, но понеже ми трябва спешно и имам нужда от помощ от Галантаджии, а не просто мицубиши фенове... ;)

Онзи ден закачих един одрязан дънер и разцепих бронята. Сега колата е в сервиза, но от там казват, че не могат да намерят такава броня никъде в БГ, а само оригинална от Мицубиши (която е безбожно скъпа).

Трябва ми броня като снимката:

http://img.coches.cozot.es/pics/uk/2014/09/22/MITSUBISHI-GALANT-Outwood-WF1-20140922221048.jpg

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11350681_1598540847083378_1492997378_n.jpg

Номера, по който търсят сервизаджиите е MR476681, но казват, че им излизат други визии, а не горепосочените.

Колата е от януари 2004 г. 2.5 V6 ръчка.

 

Моля, ако имате данни от къде мога да намеря на по-сносна цена... :)

 

Пускам темата и в раздел "Търся", за да видя извън Галантаджиите дали някой ще помогне.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно в рaзделa зa чaсти имa тaкaвa броня зa продaн имa и в ОЛХ чернa и нa снимките изглеждa добре.

Просто потърси тaм.

Другия вaриaнт е в рaздел тунинг колегa ги прaви в кaлъпи нови погледни тaм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колега, още първия резултат от гугъла за предна броня, ама на няма кой да напише.

Колега, не виждам бронята, която ми трябва там. :)

Трябва ми за номер : MR476681 или MR476686

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти е авансов Галанта, какви са според теб тия от линка, разликата е в халогените, а тия двойните затворени мен по ме кефят даже. Броните са с идентичен монтаж, без значение от видя им, просто като са ляти от стъкломат, може да се наложи пооправяне на отворите. Иначе успех с намирането на пластмасова авансова броня, само да не искаш и ти като единия, да е авансова, пластмасова, ама и да е същия цвят .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти е авансов Галанта, какви са според теб тия от линка, разликата е в халогените, а тия двойните затворени мен по ме кефят даже. Броните са с идентичен монтаж, без значение от видя им, просто като са ляти от стъкломат, може да се наложи пооправяне на отворите. Иначе успех с намирането на пластмасова авансова броня, само да не искаш и ти като единия, да е авансова, пластмасова, ама и да е същия цвят .

Колега, цвета не е проблем, защото колата е в сервиз и чакат да им изпратя броня, за да я боядисат.

Готов съм да купя втора употреба или нова пластмасова, но не и оригинална (950 лв).

Проблем е да бъде излята, защото не знам дали ще пастне и как ще я напастнат в сервиза... Освен това ми казаха, че на 95% ще има разлика в напасването...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...