Премини към съдържание

Стари книги


Препоръчано мнение

Почваме ремонт, от тези дето изнасяш апартамента. Появиха се много стари книги, които няма да запазим, въпроса е какво да ги направим? Някой да има някаква идея?

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах по този път и слава Богу, ремонтът вече е зад гърба ми.

Някои книги запазих, а останалите подарих на библиотеките в няколко читалища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жал ми беше да ги изхвърля и ги струпах на междуетажната площадка. Първи изчезнаха списанията "Космос", после списание "Антени", след тях заминаха и вестниците "Направи си сам". Последваха ги поредичите "Спектър" и "Фар". Последни останаха книгите на Партиздат, но и те си заминаха. Всичко това за 6-7 месеца. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво количество става на въпрос?

И какво е състоянието на книгите?

И последно - иска ли ти се да станеш дарител на музейна библиотека?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жал ми беше да ги изхвърля и ги струпах на междуетажната площадка. Първи изчезнаха списанията "Космос", после списание "Антени", след тях заминаха и вестниците "Направи си сам". Последваха ги поредичите "Спектър" и "Фар". Последни останаха книгите на Партиздат, но и те си заминаха. Всичко това за 6-7 месеца. :)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Печки имат хората, знаеш как е.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са много, един два кашона. В нормално за стари книги качество. Няма проблем, подарявам ги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са много, един два кашона. В нормално за стари книги качество. Няма проблем, подарявам ги.

Е, ти си лесен. При мен положението беше страшно- 4 пълни багажника на Каризмата със свалени задни седалки. Единият багажник отиде в Университета в Скопие, защото беше професионална литература, а останалите 3- в библиотеките на две читалища около София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...