Премини към съдържание

Различни марки гуми на 4х4


Препоръчано мнение

Снощи в тъмницата успях да видя сметката на едната предна гума на аутлендъра. Сутринта като я гледах на светло си има сериозна дупка от вътрешната страна на гумата. Според един гумаджия, можела да се вулканизира и да си я ползвам, но предпочитам да мина известно време на пост и молитва, но да взема нова.

 

Въпроса е има ли проблем за задвижването ако сложа друга марка гуми?

 

Разбира се размера ще е същият и предполагам, че е добре да сменя поне две за да са еднакви на мост. Също така ако може да се сменят две, къде е по-добре да ги сложа?

 

От сегашните ContiCrossContact изобщо не съм доволен и не ми се вземат такива, но ако се наложи бих предпочел две от тях, вместо 4 нови

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в тъмницата успях да видя сметката на едната предна гума на аутлендъра. Сутринта като я гледах на светло си има сериозна дупка от вътрешната страна на гумата. Според един гумаджия, можела да се вулканизира и да си я ползвам, но предпочитам да мина известно време на пост и молитва, но да взема нова.

 

Въпроса е има ли проблем за задвижването ако сложа друга марка гуми?

 

Разбира се размера ще е същият и предполагам, че е добре да сменя поне две за да са еднакви на мост. Също така ако може да се сменят две, къде е по-добре да ги сложа?

 

От сегашните ContiCrossContact изобщо не съм доволен и не ми се вземат такива, но ако се наложи бих предпочел две от тях, вместо 4 нови

 

Гумаджията е прав, а когато се износят и четирите, направо 4 нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гумаджията е прав, а когато се износят и четирите, направо 4 нови.

 

Точно така, даже гумаджиите при нас на такива коли са се научили и силно препоръчват като се сменят 4 да се купи и нова за резервната също, така от 4 та на 5 нови гуми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...