Премини към съдържание

Space Wagon 2.0 1997 г въпрос за аларма


Препоръчано мнение

Здравейте

на колата ще монтирам аларма и имам два въпроса . Колата е внос от Италия и има дистанционно към ключа като на аларма , но само командва централното - звук не се чува . Някой знае ли къде е този модел за централното за да вържа към него новата аларма и дали ще има конфликт между новата аларма и старата ?

Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махаш старата (която е явно само централно) и монтираш на нейно място новата. Предполагам са я поставили под волана, до краката на шофьора. Точно модул за централното няма (а и не ти трябва), централното са 3 проводника които трябва да прехвърлиш от старата на новата. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

на колата ще монтирам аларма и имам два въпроса . Колата е внос от Италия и има дистанционно към ключа като на аларма , но само командва централното - звук не се чува . Някой знае ли къде е този модел за централното за да вържа към него новата аларма и дали ще има конфликт между новата аларма и старата ?

Благодаря предварително !

 

Ей така най-ми харесва. Защо трябва да кудкудяка като кокошка на всяко отключване и заключване?

Най-вероятно си имаш напълно функционираща аларма. Пробвай! Влез в колата, заключи я с дистанционното, а после отключи от бутона на вратата и отвори. Веднага ще разбереш дали имаш аларма или само дистанционно управление на ключалките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей така най-ми харесва. Защо трябва да кудкудяка като кокошка на всяко отключване и заключване?

Най-вероятно си имаш напълно функционираща аларма. Пробвай! Влез в колата, заключи я с дистанционното, а после отключи от бутона на вратата и отвори. Веднага ще разбереш дали имаш аларма или само дистанционно управление на ключалките.

Добро утро !

Имам основателни причини да сложа аларма - за жалост колата ще е с уличница с много хубави джанти :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера най после разглобих кората под волана и се оказа че има само модул за централното с седем кабела , но него ще го разучавам през уикенда ....

Не мога да кача снимки въпреки че са доста малки по размер ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://imagizer.imageshack.com/img911/5282/gbO8Wv.th.jpg свали това и ще можеш

http://imageshack-uploader.en.softonic.com

Редактирано от petar.bartov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за да не отварям нова тема искам да попитам къде е предпазителя за осветлението на приборите на таблото защото днес слагах радио и може би по случайност таблото вече не свети !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...