Премини към съдържание

Хидравлична рейка втора ръка


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Нуждая се от хидравлична рейка втора ръка за Galant Elegance sedan 2001 / 2.5 / 163Hp поръчах една от Megaparts но се оказа че за моят мост от алуминий не става.

И така от една седмица търся рейка свалена от алуминиев мост.

Говорено е за рециклаж с мой познати хора казват че могат да оправят старата но дават гаранция до максимум 10000км.

Прочетох в една от темите за рейки че на рециклирана не е хубаво да се слагат по големи джанти от 15" а тъкмо си закупих едни 17".

Ако някой може да предложи морга където да потърся или някаква информация благодаря Ви предварително.

Прикачам снимка но моята рейка (вдясно) сравнена с тази от Megaparts (вляво).

http://s30.postimg.org/4uk5yssb5/IMAG0322.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия митове за рециклирането за пръв път ги чувам. Тук във Варна съм правил 5-6 коли и проблеми не е имало. Момчетата дават 50 000 км гаранция. Нека и някой по-компетентен се изкаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия митове за рециклирането за пръв път ги чувам. Тук във Варна съм правил 5-6 коли и проблеми не е имало. Момчетата дават 50 000 км гаранция. Нека и някой по-компетентен се изкаже.

.......там, където са му казали 10000км ,да бяга по далеч......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нуждая се от хидравлична рейка втора ръка за Galant Elegance sedan 2001 / 2.5 / 163Hp поръчах една от Megaparts но се оказа че за моят мост от алуминий не става.

И така от една седмица търся рейка свалена от алуминиев мост.

Говорено е за рециклаж с мой познати хора казват че могат да оправят старата но дават гаранция до максимум 10000км.

Прочетох в една от темите за рейки че на рециклирана не е хубаво да се слагат по големи джанти от 15" а тъкмо си закупих едни 17".

Ако някой може да предложи морга където да потърся или някаква информация благодаря Ви предварително.

Прикачам снимка но моята рейка (вдясно) сравнена с тази от Megaparts (вляво).

 

Здрасти .

Като гледам изобщо не се нуждаеш вече от рейка втора ръка, :) трябва ти само някой като този дето ти е писал преди мен, да разглоби рейката която си взел и да прехвърли всичко в кожуха на твоята рейка .Така ако е читава рейката която са ти пратили, ще изкара поне 27687 км.:D

Откажи се от търсене на точната рейка, имаме участник във форума който търси такава от година и половина и още не е намерил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за мненията колеги. В момента изчаквам отговор от още една две морги и ако няма резултат ще остане варианта 2 в 1.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за мненията колеги. В момента изчаквам отговор от още една две морги и ако няма резултат ще остане варианта 2 в 1.

Ти сигурно не ме разбра до край .:) Минавай директно на варианта 2 в 1, такава рейка за алуминиев мост няма да намериш, всъщност има една в Монтана, ама 650 лв. за нея ми се струва, че и ти няма да ги дадеш .:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти сигурно не ме разбра до край .:) Минавай директно на варианта 2 в 1, такава рейка за алуминиев мост няма да намериш, всъщност има една в Монтана, ама 650 лв. за нея ми се струва, че и ти няма да ги дадеш .:D

 

Ако е "КАТО НОВА" се замисля :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак благодаря колеги в събота ще правиме 2 в 1 цената на рейката от Мегапартс е 40лв. :icon_thumbup: :rulez:

Аааа, само с благодаря не става .:) Трябва да черпиш, :D едната тръбичка от тази рейка дето са ти пратили от Мегапартс примерно, :) тази по дългата, че има колега от форума който се нуждае от такава, а на теб и без това няма да ти трябва .

 

П.П. Те го те колегата в нужда .http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=34607&view=getnewpost&hl=&fromsearch=1

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...