Премини към съдържание

Какво е това (Outlander II)


Препоръчано мнение

Има ли някакъв датчик там(в пластмасата) или е предвидено за "нещо" при по-високо ниво на оборудване.

post-805-049054500 1431337002_thumb.jpg

Редактирано от alf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв датчик там(в пластмасата) или е предвидено за "нещо" при по-високо ниво на оборудване.

 

Имам нещо там, май е датчик за слънце /за работа на климатроника/, БЕЗ да съм сигурен, по-скоро предположение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз това очаквам да има, но си мислех че всички климатроници имат датчик за силата на слънцето ( слънчевата радиация ) и понеже съм с климатроник не разбирам дали датчика е маскиран в пластмасата или го нямам. На старата ми кола този слънчев датчик изглеждаше като кръгло тъмно червено око. Колега моля те да погледнеш и да ми кажеш какво се мъдри при теб на това място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакъв спомен, че май там трябва да е фото датчика за автоматичният режим на светлините, но сега не мога да се сетя къде съм гледал подобно инфо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да имаш фото-сензор там за управление на климатроника при AUTO режим. Ако искаш прати рама да се провери със сигурност. А може да е сменен с капаче ... ТУК

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам автоматични светлини и си работят. Климатроника и той работи , но явно ми липсва слънчевия датчик, а се контролира само от термодатчика.

Значи сега трябва да си намеря за да работи по-прецизно климата. Благодаря на всички за помощта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...