Премини към съдържание

Търся Паджеро трета генерация


Препоръчано мнение

Привет колеги, много скоро ще се разделя с галантния, тъй като вече ми е необходимо нещо доста по-голямо и проходимо. Прицелил съм се в Паджеро. От известно време следя какво се предлага на пазара, но за съжаление досега не съм видял нито едно, което дори да си заслужава да го водя на диагностика при Пламен. Затова пиша и тук с надеждата някой съфорумец да помогне :)

В общи линии си търся Паджеро с висок клас на оборудване, задължително дълга база, последни производствени години за съответната генерация, т.е. да не е по-старо от 2005г. Предпочитам 3.2 дизел, бензинови почти не съм виждал, така или иначе. Ако не е на 300000км ще е голям плюс. Сумата, която мога да дам е до 15000 за нещо наистина запазено.

Не бързам с покупката, а и наистина не вярвам лесно да намеря това, което търся, но това не пречи да опитвам :)

Редактирано от Wizardone
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, много скоро ще се разделя с галантния, тъй като вече ми е необходимо нещо доста по-голямо и проходимо. Прицелил съм се в Паджеро. От известно време следя какво се предлага на пазара, но за съжаление досега не съм видял нито едно, което дори да си заслужава да го водя на диагностика при Пламен. Затова пиша и тук с надеждата някой съфорумец да помогне :)

В общи линии си търся Паджеро с висок клас на оборудване, задължително дълга база, последни производствени години за съответната генерация, т.е. да не е по-старо от 2005г. Предпочитам 3.2 дизел, бензинови почти не съм виждал, така или иначе. Ако не е на 300000км ще е голям плюс. Сумата, която мога да дам е до 15000 за нещо наистина запазено.

Не бързам с покупката, а и наистина не вярвам лесно да намеря това, което търся, но това не пречи да опитвам :)

.....не си питал, не си намерил.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 6 месеца ...

Моето търсене продължава, макар и само с умерени темпове. Няма ли някой колега, който би склонил да продаде своето Pajero, знаейки че ще го гледам и в добро и в лошо, сиреч на доверен човек? :) Една част от първоначалните ми изисквания вече отпадна, тъй като разбрах, че няма да успея да намеря нещо такова на българския пазар. За момента се интересувам единствено да е фейслифтнатия модел(след 2003г) и да е дълга база. Останалото може да се прецени по снимки и на място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си продавам Джерото ,2006 година,автомат . Имам го от по-малко от година,навъртял съм му 13 000км.По колата е сменено и ремонтирано следното :

 

-верига с обтегачите

-всички масла ,двигател и диф.Кастрол,автомат Енеос ,всички филтри на оригинални

-предни накладки TRW

-задни накладки Textar

-4броя подгревни свещи

- предни амортисьори KYB

- всички тампони на носачите,не помня каква марка

- предварително профилактирана помпа в сервиз Суперскан(имам документи от там)

- 4 броя нови дюзи

- нов стартер,стария се оказа китайски и палеше трудно

- 4 броя гуми Michlin Latitud tour на 10 000км.

- работещ климатроник

 

Колата е в чудесна кондиция !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...