Премини към съдържание

Въздуховод


v.k.

Препоръчано мнение

Добър ден,

някой свалял ли е десния въздуховод ? И ако може да ми кажете как става ?

Необходимо ли е разглобяване на цялото табло или може да се свали само той ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за централната конзола ? Ако някой може да ми разясни как се сваля... че схемите които намерих, не са ми ясни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Десния въздуховод се сваля лесно просто с някоя отвертка повдигащ и дърпаш навън,той се държи на щивчета така да ги нарека и също се държи в долния край на механизма за затваряне или отваряне.Ще се справиш.

За конзолата: Повдигаш горната част на конзолата откъм часовника и в левия и десния долен ъгъл и я повдигаш откъм часовника,само да ти кажа,че с въздуховодите после е играчка.Тя се държи на 2 щивчета отляво и отдясно ето показвам ти къде се намират щивчетата:

 

http://store.picbg.net/pubpic/E4/75/1fac8d39dac6e475.jpg

 

След като свалиш тази част за долната веднага ти излизат пред очите 2 видии,след това махаш пепелника и развиваш 1 видия зад него.После пак повдигаш в горната част и по надолу и има 2 или 4 щивчета не помня точно,но като цяло аз много опъвах и не се чупи така лесно конзолата така че смело.Ако имаш поставка за чаши отзад зад конзолата се държи на 2 видии които са на адски гадно място,но ще намериш начин.А сега ще ти покажа къде се намират и тия 2 видии ако ти се наложи:

 

http://store.picbg.net/pubpic/15/D9/433984d7d5e015d9.jpg

 

 

Ако има нещо,което не си разбрал пиши ще ти обясня още по-подробно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Благодаря :)

Въздуховодът го оправих... но имам затруднения с централната конзола... малко ме е страх да я издърпам :)

Исках да попитам щипките в каква посока са ? Т.е. към седалките ли трябжа да издърпам горната част или нагоре ? И проблем ли е ако я подхващам от долната страна, че от към часовника не успявам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...