Премини към съдържание

Дръжка на задна лява врата


Препоръчано мнение

Здравейте!

Проблема е, че вратата не се отваря от вътре и от вън. Някой път хване и се отвори, но трябва да дръпна дръжката, до крайно положение за да се отвори.

Имате ли идея къде е проблема, за да знам, от къде да почна да разглобявам.

Space Star 1.8 GDI 1999г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За невъзможността да се отвори отвътре - виж палчето lock до ключалката на вратата. Ако външната дръжка отваря само като дръпнеш до крайно положение - като махнеш кората можеш да регулираш малко при какво положение на дръжката да отваря вратата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Проблема е, че вратата не се отваря от вътре и от вън. Някой път хване и се отвори, но трябва да дръпна дръжката, до крайно положение за да се отвори.

Имате ли идея къде е проблема, за да знам, от къде да почна да разглобявам.

Space Star 1.8 GDI 1999г.

Привет,аз имах същия проблем със задна лява врата,отваряше се отвън когато си искаше.След като махнах тапите на кората,отдолу има видии/развиват се/,развива се винта на дръжката с която се отваря отвътре и дръжката на вратата.Повдига се кората нагоре и вече имаш достъп до дръжката.При мен беше огънато лостчето/стоманена/ тел,от много стискане на дръжката,коригирах като изправих тази стоманена тел и всичко е наред.Успех.Всичко това се отнася за спейс стар 1,3,2000 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Това за копчето Lock съм го проверил и не е от него.

Само да се сгрее времето и ще пада разглобяване. :drinks:

Сигурно е от лосчето на дръжката, както каза колегата по-горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...