Премини към съдържание

Помощ от колеги в Пловдив


Препоръчано мнение

Здравейте колеги :mitsu-smiley: .Нуждая се от помощ за магазин за мъжки официални обувки в Пловдив или региона.Ако има някой колега който е запознат да казва адрес на магазина.Цената за обувките да не е над 400лв :icon_hmm: .Да спомена само че ми е спешно и мисля тази седмица да ида до Пловдив,но ще е по-добре ако имам вече набелязани някакви адреси за подобни магазини не да обикалям като циганче пред баничарница.Благодаря на всеки отзовал се по темата.Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :mitsu-smiley: .Нуждая се от помощ за магазин за мъжки официални обувки в Пловдив или региона.Ако има някой колега който е запознат да казва адрес на магазина.Цената за обувките да не е над 400лв :icon_hmm: .Да спомена само че ми е спешно и мисля тази седмица да ида до Пловдив,но ще е по-добре ако имам вече набелязани някакви адреси за подобни магазини не да обикалям като циганче пред баничарница.Благодаря на всеки отзовал се по темата.Поздрави :mitsu-smiley:

На улица Иван Вазов има магазини за обувки, в МОЛ-а (Пловдив) и по центъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :mitsu-smiley: .Нуждая се от помощ за магазин за мъжки официални обувки в Пловдив или региона.Ако има някой колега който е запознат да казва адрес на магазина.Цената за обувките да не е над 400лв :icon_hmm: .Да спомена само че ми е спешно и мисля тази седмица да ида до Пловдив,но ще е по-добре ако имам вече набелязани някакви адреси за подобни магазини не да обикалям като циганче пред баничарница.Благодаря на всеки отзовал се по темата.Поздрави :mitsu-smiley:

 

,,Обувки" е много общо казано.Ул. ,,Иван Вазов" е най-наситена с магазини за обувки ,предимно нискобюджетни,но не само.Ако се затрудниш ,обади се,ще помагам с каквото могаhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif.А,телефонът е на профила ми !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно открих близо до работа един магазин за обувки NAVVI, в който продават български обувки с италиански дизайн и до края на месеца са в разпродажба. Адреса е ул."Орловец" 1 тел.:032/680499. Това е сайта: http://navvi.bg/ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за информацията,беше полезна.Днес бях до Пловдив и обиколих посочените от вас адреси,но в крайна сметка си взех от центъра,малко соленичко но си заслужават всяка стотинка.Благодарности още веднъж за бързото реагиране мицу е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...