Премини към съдържание

Mолба за препоръка на бояджия


lancer_gb

Препоръчано мнение

Здравейте,

преди месец се консултирах дали да закупя Лансер 7. От днес вече съм собственик и трябва да се справя с един от проблемите - десният праг на автомобила, в частта, покрита от вратата, е обелен и ръждив и бих се радвал, ако ме посъветвате къде в София мога да намеря добър бояджия, който да поправи качествено детайла. Подчертавам качествено, независимо от цената. Благодаря предварително за съдействието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Използвам от няколко години Жоро - 0888 31 42 94.

Всеки иска супер качество на колата си на разумна цена.

Не гарантирам за това, защото не правя боядисването лично и когато препоръчвам бояджия винаги имам едно на ум.

За сега съм доволен от него и нямам оплаквания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря ви! На мен ми препоръчаха Амарант 2003, но ако този Иван е изпитан от опит ще се обърна към него, тъй като в Амарант имали свободни часове чак след 10 февруари...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря ви! На мен ми препоръчаха Амарант 2003, но ако този Иван е изпитан от опит ще се обърна към него, тъй като в Амарант имали свободни часове чак след 10 февруари...

Ударих една баба с колело в Пирот, та като се върнах, застрахователите ми предложиха дата за ремонт след 20 дни, а колата ме трябва ! От сервиз на сервиз, та Иван ми я изпъна и направи така, че и не си личи, че са боядисвани капак и калник и то за 3 дни !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ударих една баба с колело в Пирот, та като се върнах, застрахователите ми предложиха дата за ремонт след 20 дни, а колата ме трябва ! От сервиз на сервиз, та Иван ми я изпъна и направи така, че и не си личи, че са боядисвани капак и калник и то за 3 дни !

И моята вече е при Иван и в сряда ще е готова. :callgsm:

Нямам търпение, купил съм я преди 3 дни, а още не мога да й се порадвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята вече е при Иван и в сряда ще е готова. :callgsm:

Нямам търпение, купил съм я преди 3 дни, а още не мога да й се порадвам!

Доволен ли си от момъка ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста старателен и внимателн с колата. Ще ходя само да полира допълнително, резултатът ще видим след следващата зима, но мисля, че ще е задоволителен, определено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...