Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разбиха ми Лансера


Gorin

Препоръчано мнение

Колеги, и моят Лансер разбиха.Счупено е стъклото на предна дясна врата .Хубавото е, че имам пълно каско и ще ми платят ремонта.Откраднали са CD то,макар че панела бе свален.Това стана м/у 20.00 и 0.53 часа снощи на ул. Московска до кметството.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направил застраховка и на CD-то, и него ще ти платят като им дадеш панела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направил застраховка и на CD-то, и него ще ти платят като им дадеш панела.

Утре ще ходя до ЛЕВ ИНС и ще плащат щетите. Счупили са стъклото точно при лепенката им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От чялата работа наи кофти е тичането и разправиите. Дона да не ти се случва повече. Тия тъпи наркомани са само за пребиване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От чялата работа наи кофти е тичането и разправиите. Дона да не ти се случва повече. Тия тъпи наркомани са само за пребиване.

Полицаите разказаха как на камера са заснели наркоман, който си слага шлем / каска за мотор/ и с глава чупи страничното стъкло.Грабва касетофона и изчезва за по-малко от минута!!! Задържали са го -17 г. наркоман !!! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...