Премини към съдържание

Ремонт на плафона за рег.номер


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, плафона, който ми държи крушките за задния номер е ръждясал и съответно го няма. Имате ли идея как може да се оправи това?

Редактирано от S.T.A.L.K.E.R.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, плафона, който ми държи крушките за задния номер е ръждясал и съответно го няма. Имате ли идея как може да се оправи това?

 

Няма Еклипс, който все още има здрава такава планка :icon_crying:

 

Още не съм оправил моята, но са ми казвали че на ЕВО 8 се използва почти същата планка, само се изисква да се пробият две дупки. Освен това, винаги можеш да си направиш собствена от някакъв метал. Също така, тази част няма да я намериш по магазини, тъй като са я спрели от производство още през 2012.

 

С две думи: Импровизирай! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, намерих една доста стара тема, където няколко човека дават решение на проблема.

 

http://www.dsmtuners.com/threads/rear-license-plate-bracket-questions.287399/

 

Но да, като цяло, или си правиш сам, или преправяш такова от ЕВО. Успех и ако го направиш, напиши набързо и дай снимки как е станало :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, намерих една доста стара тема, където няколко човека дават решение на проблема.

 

http://www.dsmtuners.com/threads/rear-license-plate-bracket-questions.287399/

 

Но да, като цяло, или си правиш сам, или преправяш такова от ЕВО. Успех и ако го направиш, напиши набързо и дай снимки как е станало :icon_hmm:

 

Супер! Вчера си говорих с един приятел и той ми подхвърли следната идея: да си купя водоустойчива диодна лента и да я вържа за едната крушка, и после да залепя самата лента с някакво яко лепило. Днес видях такава лента на фирмата 3M. Само, че ще го правя като се затопли времето.

Редактирано от S.T.A.L.K.E.R.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един малък ъпдейт: Ето тоз сайт предлага тази планка, номер MB909359. Скъпичко си е ама така е с тези коли :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един малък ъпдейт: Ето тоз сайт предлага тази планка, номер MB909359. Скъпичко си е ама така е с тези коли :mitsu-smiley:

 

Мерси, колега. Тука го намерих за 13 долара. http://www.potamkinparts.com/oe-mitsubishi/mb909359

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм го това, но те изпращат само до Щатите или Доминиканската Република. Тоест единствено ако имаш някой познат от там да ти го изпрати до България, друг начин не виждам. Аз лятото ще ходя там и ако имам място в багажа мога да взема 2-3 и да ги донеса до БГ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм го това, но те изпращат само до Щатите или Доминиканската Република. Тоест единствено ако имаш някой познат от там да ти го изпрати до България, друг начин не виждам. Аз лятото ще ходя там и ако имам място в багажа мога да взема 2-3 и да ги донеса до БГ :icon_thumbup:

 

Супер, все някой ще иска такова нещо. Само да е на приемлива цена. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...