Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Бартер


wwflubo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, обръщам се по-специално към тези с голям съзтезателен дух! Миналата година взех каризмата нов внос от Италия със спортно окачване, и тъй като не съм от тези които шофират по-екстремно търся по-добър комфорт. Ако има някой мераклия може да бартеросаме окачванията, моето си е на колата хубаво ще да е и този който прявява интерес да не си е смъкнал окачването, за да може да се види и прецени от двете страни. Нямам изпуснали амортисьори и скъсани пружини. Колата се намира в гр. Попово (обл. Търговище), както и в гр. Стражица (обл. В.Търново) в зависимост от това дали съм на работа или не. Може да се обадите да се видим да покарате и да прецените дали този вид окачване Ви допада. тел: 0882007483, Любомир Василев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БАРТЕР - сделка между двама и повече души, в която всеки си мисли, че е прееВал другия! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Няма лошо и на мен ми се иска да бартеросам моето ренде ама няма да са достатъчни за каризма :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БАРТЕР - сделка между двама и повече души, в която всеки си мисли, че е прееВал другия! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

 

Колега, няма нужда от спам!

И малко offtopic:

 

Бартер:

Разменната търговия, известна още като бартер, е най-простата форма на търговия, при която стоките или услугите се разменят за известно количество други стоки или услуги, т.е. парите не се използват при размяната. Бартерът става популярен сред обществата, в които не съществуват парични системи, или в които парите са в много нестабилно положение, или просто липсват такива.

 

Неудобството при този вид търговия е, че тя зависи от взаимното съвпадение на необходимости. Преди размяната да бъде осъществена, необходимостите на един човек трябва да са отражение на тези на друг. Ако някой има излишък от овце, но се нуждае от брашно, то той трябва да намери някого с излишък от брашно и необходимост от повече овце. За да се преодолее проблемът със съвпадението се създали посредничества, където се складирало и търгувало с различни стоки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...

Здравейте колеги, обръщам се по-специално към тези с голям съзтезателен дух! Миналата година взех каризмата нов внос от Италия със спортно окачване, и тъй като не съм от тези които шофират по-екстремно търся по-добър комфорт. Ако има някой мераклия може да бартеросаме окачванията, моето си е на колата хубаво ще да е и този който прявява интерес да не си е смъкнал окачването, за да може да се види и прецени от двете страни. Нямам изпуснали амортисьори и скъсани пружини. Колата се намира в гр. Попово (обл. Търговище), както и в гр. Стражица (обл. В.Търново) в зависимост от това дали съм на работа или не. Може да се обадите да се видим да покарате и да прецените дали този вид окачване Ви допада. тел: 0882007483, Любомир Василев

Здравей! Все още стои ли окчаването?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Все още стои ли окчаването?

 

Надали е налично...Поста е от 2014г...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...