Премини към съдържание

Сервизи в Бургас за oбслужване на COLT VI 2006


kralev74

Препоръчано мнение

Колеги моля ви за помощ .....къде в бургас ходите за обслужване,диагностика и ремонт на КОЛТОВЕТЕ си......нов член съм и досега съм нямал японски автомобил ...аи не съм чувал за сервиз/освен апостолов/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам Колт, но имам Мицубиши (брат ми също). И двамата ходим при Интерауто и сме много доволни. Сравнително бързо си свършват работата и са много точни. За сметка на това обаче им е доста скъп труда, за това първо питай колко ще ти излезе. Доста хора (както и самите те) са ми казвали че имат много опит с Японски коли, особено Мицубиши. Почти всеки път когато съм ги посещавал забелязвах Галанти, Еклипси, Паджерота и т.н, чакащи ремонт.

 

Ето сайта им, в отдел контакти пише къде се намира сервиза. http://www.interauto.bg/

Редактирано от Kryndon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам си обслужвам Мицубишито.Не виждам какво сложно има да смениш 2 ремъка,ролка,филтри и масло.В крайна сметка двигателя е с верига и няма нужда от обслужване.Скоро даже си смених и дисковете и накладките отпред.За диагностика бих отишъл в Дарс ауто(за нищо друго не бих иначе),поне имат гарантирано истински софтуер.И то само при някакъв проблем,който изисква компютърна диагностика.Единственото,за което ходя на майстор е профилактика на климатика и смяна на гуми.

Кралев,ако имаш някакъв дерт за части или ти се струват скъпи,пиши по едно лично,ако мога да помогна.Влизам чат,пат тука.

Иначе за ориентировъчни цени мога да кажа само за дисковете и накладките,понеже друго не съм сменял.Излязоха ми 150лв. общо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета ...много ви благодаря за отговорите.....за диагностика разбрах.....дарс ауто.......все пак някои ако има впечатление от някои сервизи в кварталите .....които могат на сносна цена /труд/да извършват обслужване на японски автомобили....ще съм ви много благодарен ако споделите информация

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...