Премини към съдържание

Среща на Божурище?


Препоръчано мнение

AAAAA татуирано е и нисичко отпред. Така че и личицето му е много сладичко:).

 

Като рекламата на Bounty :D

 

Съжалявам, че нямам парички да я измия както подобава. Видял си я в една кофти светлина :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мите още не сме се пробвали. Сега си харесах турбокита на Хан и др годиня февруари-март мисля да го поръчвам. Монтиране около месец(понеже е болт он). След това мисля да се пробваме. Еклипсчето ще стане около 265 коня, но пак ще си е автоматик:). Така че за другата година ще остане, понеже сега мисля малко музика да понаправя, броня да се смени дори и калниците с F1 ще се сменят и някой и др консуматив. А ако говориш за червения еклипс подразбрах че вкарват още конюшни, понеже тези не стигали:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Юли сега разбрах че смятш да турбинираш твоето :mitsu-smiley: :icon_clap: Но само да те предопредя, че щом е автоматик,за да има ефект в твоето начинание трябва и по него да поработиш :icon_dance: Не съм спец в турбинирането на коли,но мои приятел прави един сааб 95 2.3 турбо от обикновен сега го прави аеро,но поради факта,че и тои е автомат се оказа, че трябва да смени и управлението на скоростите иначе ефект нямало да има :icon_blush: Колко е истина и колко не незнам,но го провери това:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за съжаление ми е ясно. Идва и лошата част. Не знам в БГ дали ще има някой, който ще може да свърши тази работа:(. Все пак ме увериха че до 300Hp с автоматика няма да има проблем. Останалото е настройки на еку-то на скоростната. Ако трябва (а май просто ще се наложи) ще се ходи до Гърция за настройки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за съжаление ми е ясно. Идва и лошата част. Не знам в БГ дали ще има някой, който ще може да свърши тази работа:(. Все пак ме увериха че до 300Hp с автоматика няма да има проблем. Останалото е настройки на еку-то на скоростната. Ако трябва (а май просто ще се наложи) ще се ходи до Гърция за настройки.
Има поне познавам човек които го е правил....и ще те насочи наи добре ...Само стигни до там и ще те заведа при него :mitsu-smiley: :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

lubenti, много ти благодаря. Това отношение е причината да стана член на клуба и да съм горд с това. Благодаря на всички за топлото отношение и навременната реакция на всички Ви. :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :respect: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

lubenti, много ти благодаря. Това отношение е причината да стана член на клуба и да съм горд с това. Благодаря на всички за топлото отношение и навременната реакция на всички Ви. :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :respect: :first:

Няма за каво колега...аз много се радвам че има хора като теб които се захващат с такова доста скъпичко и трудно начинание.Много ще се радвам, че след време ще си имаме един от малкото истинки :mitsu-smiley: :plane: в клуба и не само а изобщо в БГ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ти е известно, че всеки си търси някакъв одушник от напрежението. При мен се получи така, че една стара страст се възроди и сега се започва малко по малко да се работи. Другият вариант беше мотор, но поради определени причини(прехвърлям съхожилие при някои положения на крака, което е доста рисково и опасно) той отпадна, а и колите са ми били отколешна страст:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всеки иска да си турбинира еклипса ама....нема пари, действайтеее :( Та засега действам :(

 

Нищо таман ще помагаме на Юли за еклипса, пък после той ще помага на нас :)

 

ПП. Сега се сетих, че бях с катализатор и гадното гърне на божура. Трябва да пробвам сега като ги махнах - може да сваля 0.1-0.2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен. Да не е един с бели стопове, никелирани джанти с 5 лъча и старите брони и предница?
За стоповете незнам,но със сигурност беше с бая големи ОZ джанти(поне бяха с шарката на оз) :icon_angel: червен и доста красив,но за съжаление аз когато спирах пред сервиза тои тръгваше и нито успях добре да го видя нито да го разгледам по-добре :icon_blush: :mitsu-smiley: И сега се сетих просто да те попитам да не си бил ти случаино:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, но не съм бил аз. Иначе джантите ми често ги бъркат с ОЗ, но не са хм..имам си близначе :) Меен освен, че ще ме видиш в общия случай и ще ме чуеш (зверски рев от гърнето и масажиращия звук от баса) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...