Премини към съдържание

Проблем с оборотите


Препоръчано мнение

Здравеите,след като откачих клемата на акумолатора и след 5минути е закачих отново колата изгуби обороти и ги държи на 500,а понеже е автомат гасне! Някои да е имал подобен проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,след като откачих клемата на акумолатора и след 5минути е закачих отново колата изгуби обороти и ги държи на 500,а понеже е автомат гасне! Някои да е имал подобен проблем?

.....всички имат този плроблем, а ако кажеш и колата ,с кой мотор е, съвсем ще ти се изясни този ?........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и при мен беше така но с мотора 2000, направих му един ресет и се оправи сега ги държи на 900 винаги....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И как точно го ресетна ако не е таина колега

.........с махане на минусовата клема на ак-ра,но това е 50/50 да стане, най добре е да се направи адаптация на дросела, след като е почистена,с апаратура......ако си от София, мини да ти го оправя......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз точно така го прецаках махнах клемата защото монтирах навигация,ислед като е закачих...проблемче! А и не съм от София...Пловдив!!! Но маи взе да се нормализа,покарах го на бензин и взе да се съвзема!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://kachi-snimka.info/ - не е директно във форума, но след като копираш линка всеки форумджия може да го види. :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...