Премини към съдържание

монтаж на стъкло


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Има ли някой идея с какво лепило се монтира предното стъкло. Мислех че е някакъв тип силикон, но при демонтажа се оказа че е нещо като болкит. Тоест деформира се при натиск, а не е еластично като гума. Евентуално къде може да се купи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво е оригиналното лепило не знам,но на колегата го залепихме с полеритан-черен селикон с който се правят стъклопакетите за алуминиева дограма....

Ако се обезмасли мястото хваща супер :good:

 

п.с. Има няколко вида от черния селикон,мисля че бяхме взели австрийски.Продава се без твърда опаковка,а в целуфанова (подобно на алуминиево фолио)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Има ли някой идея с какво лепило се монтира предното стъкло. Мислех че е някакъв тип силикон, но при демонтажа се оказа че е нещо като болкит. Тоест деформира се при натиск, а не е еластично като гума. Евентуално къде може да се купи.

 

Човече, не си прави шеги ами иди да ти го сложат- утре ще вдигнеш по висока скорост и ще ти се залепи на лицето! По добре не експериментирай! Поне аз не бих посмял!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, принципно си прав, сигурността е на първо място. Мислех да си сменя стъклото в някоя от големите фирми (Мустанг или Кобра). Питах ги по телефона за цена и ми казаха цени за стъкло и монтаж, съответно. Когато отидох в сервиза и разбраха че няма да купя стъклото от тях, а искам само да ми го монтират, цената стана три пъти по-висока :icon_doh: :icon_box: . Така че или се примиряваш да им платиш монтажа плюс печалбата която биха имали, ако купиш стъклото от тях или търсиш начин да се оправяш сам. Не мисля че това е начина за правене на бизнес, ама явно си имат достатъчно клиенти и не им пука.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, принципно си прав, сигурността е на първо място. Мислех да си сменя стъклото в някоя от големите фирми (Мустанг или Кобра). Питах ги по телефона за цена и ми казаха цени за стъкло и монтаж, съответно. Когато отидох в сервиза и разбраха че няма да купя стъклото от тях, а искам само да ми го монтират, цената стана три пъти по-висока :icon_doh: :icon_box: . Така че или се примиряваш да им платиш монтажа плюс печалбата която биха имали, ако купиш стъклото от тях или търсиш начин да се оправяш сам. Не мисля че това е начина за правене на бизнес, ама явно си имат достатъчно клиенти и не им пука.

 

Е в такъв случай ще ти кажа къде да идеш- На Резбарска- това е след Балканстар ако идваш от сточна гара- след като подминеш Балканстар на светофара в ляво и караш по посока- обръщалото на автобусите!!! Малко преди него е тази работилница- ще ти го сложат - пичове са!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...