Премини към съдържание

Изчистване на алармата за периодична проверка


BlackWolf

Препоръчано мнение

Здравейте. Търсих из форума, но не намерих тема, която да ми помогне за този проблем.

Преди седмица започна да ми излиза алармата за периодична проверка (смяна на масло и тн.). Вчера смених маслото, но майсторът, при който ходих, не махна алармата и не сложи стойности за следващата смяна на масло. Въпросът ми е следният - мога ли без да закачам колата на компютър да спра тази "аларма" и да зануля интервала за смяна на масло(да се покаже пак след 10 000 км например)?

Четох из интернет за това и попаднах на един форум, в който обясняваха, че това става като се задържи 4 пъти Info бутона. Пробвах го днес, но не стана. Надявам се да има и друг вариант. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че може без да я закачаш на комп колата.

 

Влизаш в колата и затваряш вратата. Не вкарваш ключа!

Натискаш Info копчето докато стигнеш до напомнянето за пробега който ще изпише - - -.

Задържаш Info копчето за 3 секудни докато почне да мига едно ключе.

Пускаш и го натискаш единично, ще излезе надпис CLEAR.

Изчакваш няколко секунди докато изчезне и си готов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам утре. Аз където гледах го правеха по същият начин, но натискаха 3 пъти със задържане, не 1 път. Мерси! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е друго с 3-те пъти. Променя се така типа на сервизния интервал, като има опция и да се изключи напълно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...