Премини към съдържание

Търся някои части за Галант


Fear

Препоръчано мнение

Търся следните части:

1.халогени за аванс

2.предпазните ламарини на спирачните дискове (предни за 276мм и задни)

3.корите под двигателя на 2.5 v6

4.задната емблема от седан

Колата е Галант 2.5 аванс 2002г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам две предпазни ламарини (които са като нови), но не знам дали са за предните или задните дискове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам две предпазни ламарини (които са като нови), но не знам дали са за предните или задните дискове.

Здравей колега,пуснаха ми 2 лични и чакам да ми пратят снимки евентуално за някои от частите,ако и ти можеш щракни ги да ги видя ако не ти е проблем.Търся запазени части,така че ако има нещо винаги мога да комбинирам ;) но просто за нови оригинални не ми се дават пари ще до зимата ако за всяко дребно нещо продължавам да давам луди пари както досега ще ми стъпе на 15к лева галанта.Не че не си струва ама почвам и ремонт вкъщи и ще трябва някои компромиси ;), а колата наистина си заслужава и искам да има всичко изрядно това ми останаха косурите да оправям всичко друго е идеално меко казано ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Търся следните части:

1.халогени за аванс

2.предпазните ламарини на спирачните дискове (предни за 276мм и задни)

3.корите под двигателя на 2.5 v6

4.задната емблема от седан

Колата е Галант 2.5 аванс 2002г.

 

Имаме предпазните ламарини: 25 лв/бр и задната емблема: 25 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Up на темата,

Все още се търсят пластмасовите кори под двигателя и 4-те предпазни ламарини ако някой има да пише.Дано този път попадна на по сериозни колеги ;)(не всички бяха такива все пак)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Up на темата,

Все още се търсят пластмасовите кори под двигателя и 4-те предпазни ламарини ако някой има да пише.Дано този път попадна на по сериозни колеги ;)(не всички бяха такива все пак)

Аз ти пратих снимки на две предпазни ламарини, но ти не се обади. Не може да не си ги харесал, защото нямат никаква ръжда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти пратих снимки на две предпазни ламарини, но ти не се обади. Не може да не си ги харесал, защото нямат никаква ръжда.

 

Знам колега ти си сериозен за което имаш моите адмирации,аз писах по горе ,че може да комбинирам,но 3ма колеги както ми предлагаха и край спряха да пишат и няма с какво да ги комбинирам...разбираш ли а другото е че не знаем какви са твоите за да знам да търся само 2.Доколкото за другите нямам коментар просто ако има някаде да се постват некоректни търговци ще ги сложа... мн е неприятно да чакаш да ти предложат и до там пълен игнор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Up

Oстанаха само корите под двигателя да се намерят ако има оферти свиркайте колеги ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...