Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Главина Space star


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. Влязох в сервиз за разбит лагер-главина на предно ляво колело, но се оказа, че и самата главина е заминала. Между лагера и главината има луфт и си играе свободно. С лагер се сдобих, но от магазина ми обявиха цената от 260лв за нова главина. Колата е Mitsubishi Space star 1.8GDI 1999г. Майстора ме съветва да си търся главина втора употреба, но реших да се допитам и до вашето мнение. Също така искам да попитам дали всички модификации са със една и съща главина, т.е. ако търся части втора употреба какви модификации да гледам.

Редактирано от MrMoonlight
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък препоръчвам да си смени частите с нови. Покупката на такава част втора у-ба нито е основателна, нито по-евтина.

Старата главина може да е и на повече километри от неговата, че и по-разбита, понеже не може да я останови доката не се монтира. После пак ще си купи нови части. На всичкото отгоре се сменя само лагер, а не цяла главина.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...