Премини към съдържание

Teче от радиатора на парното


Препоръчано мнение

Привет на всички.Проблемът е,че ми се губи охлаждаща течност,оказа се,че капе в краката на пътника отпред.Колата е спейс стар 1,3,2000 г.,86 к.Въпросите ми са удачен ли е варианта с втора употреба?.Задължително ли е смяната да стане при майстор или в домашни условия би могло да се смени?За сега съм изолирал отоплението,но проблема остава.Ако при някого се намира излишно да пише на лични-разбира се срещу заплащане.Благодаря предварително на всички които ще се включат в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни първата тема на която си писал във форума свързана с конденза в колата явно колата си я взел с този проблем теч който обикновенно е на доста скрито и трудно видимо място и не е нещо което е по силите Ти сам да го спреш трябва Ти най-малко помощ от приятел и малко повече търпение....Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни първата тема на която си писал във форума свързана с конденза в колата явно колата си я взел с този проблем теч който обикновенно е на доста скрито и трудно видимо място и не е нещо което е по силите Ти сам да го спреш трябва Ти най-малко помощ от приятел и малко повече търпение....Успех

Благодаря ти колега за отношението което си взел по проблема ми,твърде вероятно тогава да е започнал малък теч,но колата я карам вече 3 год.Вчера изолирах парното и загубите на охладителна течност спряха,което е добре в смисъл няма проблем с гарнитура.Въпросът е някой от Вас сменял ли е това радиаторче и евентуално съвети и от къде да го закупя на прилични цени.Дали втора употреба би ми свършило работа или е рисковано.Благоваря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш свястно втора употреба и винаги караш с хубав антифриз не би трябвало да има проблеми.

А за смяната май се разглобяваше почти всичко отпред и чак тогава то излиза ... намира се по средата зад копчетата на парното малко по надолу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера изолирах парното и загубите на охладителна течност спряха,което е добре в смисъл няма проблем с гарнитура.Въпросът е някой от Вас сменял ли е това радиаторче и евентуално съвети и от къде да го закупя на прилични цени.Дали втора употреба би ми свършило работа или е рисковано.Благоваря Ви предварително.

Втората употреба винаги носи риск, ако радиаторчето е стояло сухо няколко години, като нищо може да те изненада и да ти остане само разглобяването на арматурното табло и всичко под него ..

Търси такова от кола която е карана до последно (катастрофирала примерно) и то с антифриз ..;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Втората употреба винаги носи риск, ако радиаторчето е стояло сухо няколко години, като нищо може да те изненада и да ти остане само разглобяването на арматурното табло и всичко под него ..

Търси такова от кола която е карана до последно (катастрофирала примерно) и то с антифриз ..;)

Благодаря Ви колеги,ориентирахте ме и ще взема решение до няколко дни.Благодаря Ви още веднъж за мненията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...