Премини към съдържание

За улеснение колеги


Препоръчано мнение

Колеги искам да споделя инф. относно откритите забележки на тази обява http://www.cars.bg/c652649 Гледах колата преди една седмица, но все нямам време да седна на драсна няколко реда.......колата е имала удар от дясната страна който е направен, но не перфектно- има разминаване между предния капак и калника, ръждата е избила по предния капак и очилараката е сменяна. Задните вежди са тръгнали да ръждясват, 4 бр. дисковете са за смяна, съединителят също е към края на живота си, не е обслужена-ремъци се много напукани, километрите не са реални, проблем с духалката от към шофьора както и къпачето на таблото над airbag пред пасажерското място-предполагам, че е гърмял и после е лепен(има сложен нов airbag ), леки забележки по външния вид натисната на две места и няколко ужулвания. Давам тази информация с цел да бъда полезен на някой колега, който е решил да ходи да я гледа, а не с цел хейтване или т.н.

 

 

 

 

Р.S. Колеги тъйкато си търся кола(за нещастие мойта я удариха), ако някой е ходил да гледа някой други обява да сподели менеие с цел пестене на време и средства. Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си харесаш нещо от Варна, мога да погледна и да ти кажа състоянието. :yes3:

Мен пък ме интересува дали някой е гледал някой от тези Галанти?

Галант 1

Галант 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си харесаш нещо от Варна, мога да погледна и да ти кажа състоянието. :yes3:

Мен пък ме интересува дали някой е гледал някой от тези Галанти?

Галант 1

Галант 2

 

Аз мога да помогна за Пловдив, Враца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...