Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star


Препоръчано мнение

Здравей те, обмисля покупката на второ митсубиши спейс стар, но ме озадачава това, че в бившия сайт продавалник сега OLX.bg почти всяка четвърта обява за посочения автомобил е продавам на части. С моето не съм имал големи неприятности. Смених само една кръгла част която държи амортисьора в най-горната му част 80лв. и ламбда сондата която е 70 лв. До колкото съм проверил всички части на тази кола са със смешни суми. Какво толкава фатално им се случва, че бракуването и разпродаването им за части е в такъв голям процент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи на една кола можеш да и вземеш повече пари , ако я разпродадеш на части . Невероятно,но факт ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми не гледаш правилния сайт :) там е нормално да има повече части.

 

Пък и това трябва да те радва ще можеш да си намериш много по лесно и евтино желаната част.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

добре че сподели че в продавалника имало бол части, че една част я търся под дърво и камък пък ми искат 300 лв за цял комплект от който не се нуждая. Конкретно по темата, трябва да се осланяме на опита си. Мицку не се разваля кой знае колко често и цените на резервните части да са до небето. Както винаги съм твърдял в раздела Space/Grandis има най-малко теми (или почти няколко) от рода на "Остави ме на пътя", "Не иска да пали" и т.н. За мен е надежден автомобил в средният клас.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...