Премини към съдържание

Предстои ми смяна на ремъци и ролки


Препоръчано мнение

И добър ден!

Интересува ме на каква цена ще ми излязат ремъците и ролките към момента, защото последната ми смяна беше реди почти 3 години. Ако някой може да ми даде актуални цени ще съм много благодарен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И добър ден!

Интересува ме на каква цена ще ми излязат ремъците и ролките към момента, защото последната ми смяна беше реди почти 3 години. Ако някой може да ми даде актуални цени ще съм много благодарен :)

Актуални цени към момента, 210 лв и 00 ст.:D са двата ремъка по Гейтс и двете ролки на НТН, третата на СКФ, но това "почти 3 години" не е гаранция, че твоите са за смяна, кажи на какъв пробег са, защото срока за време е 5 г..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-добре ги смени и тях,аз оставих старите ролки и веднага след като сложих новите ремъци засвири леко едната и вече съжалявам,че спестих малко пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако започна да сменям- ще сменя всичко, въпроса е дали да ги сменя сега или след няколко месеца, защото още съм далече от километрите, които им дават по книга... а и не са много дърти... + смяна на масло и филтри се задава следващия месец и ще се наакам с парите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами далече си още и като километри и като срок, но ако искаш да се презастраховаш, само ти можеш да си отговориш на въпроса дали да не ги смениш сега ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...