Премини към съдържание

Напречни греди за Outlander I


Препоръчано мнение

Някой слагал ли е напречни греди на Аутлендъра (2003-2006)? С тези дебели надлъжни греди предполагам, че повечето стандартни модели не стават. В Русе не намерих магазин където да пробвам различни модели. От bagajnik.com ми предлагат на само Тюли, но 300-400лв май не ми се дават за едни греди.

Ще ми е полезно ако някой е ползвал модели на по-известните марки, да сподели моделите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление линка не е актуален вече, ще се разходя до Лидъл да проверя. Благодаря за отговора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Някой слагал ли е напречни греди на Аутлендъра (2003-2006)? С тези дебели надлъжни греди предполагам, че повечето стандартни модели не стават. В Русе не намерих магазин където да пробвам различни модели. От bagajnik.com ми предлагат на само Тюли, но 300-400лв май не ми се дават за едни греди.

Ще ми е полезно ако някой е ползвал модели на по-известните марки, да сподели моделите

 

 

Thule 775 е захвата за да не излети товара от покрива.

Има и предложение на доста добра цена в продавалник: Багажник (греди) - Thule 861 и захвати 775

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Thule 775 е захвата за да не излети товара от покрива.

Има и предложение на доста добра цена в продавалник: Багажник (греди) - Thule 861 и захвати 775

Аз имам от ОПЕЛ АСТРА комби 2001 г. и ги пробвах на мицубишито, ако се стегнат добре, мисля че ще свършат работа.

Кръглите тръби на мицубишито имат от вътрешната страна - плоска повърхност и там добре лягат скобите.

Това е само на първо четене. Мисля, че ако се отиде на място в някой магазин, където има избор, ще се намерят

и по евтини съвместими.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Thule 775 е захвата

 

Можете ли да ми помогнете с информация, на какви спецификации трябва да отговарят напречните греди за Outlander I?

Този захват 775 универсален ли е или е само за Thule? А за дължината какво трябва да се знае?

Редактирано от amnesty
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Можете ли да ми помогнете с информация, на какви спецификации трябва да отговарят напречните греди за Outlander I?

Този захват 775 универсален ли е или е само за Thule? А за дължината какво трябва да се знае?

 

Ако си в София , заповядай да ти покажа как изглежда конфигурацията на THULE за Аутлендър I

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в София , заповядай да ти покажа как изглежда конфигурацията на THULE за Аутлендър I

 

уффффф това е от 2017г

 

:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...