Премини към съдържание

Скорости за Спейс Стар 1.6


Препоръчано мнение

Здравейте.Рових се из форума но не можах да открия нищо за моя проблем, затова изкам да попитам. Първа ,втора ,трета и четвърта скорост се включват нормално но при включване на пета предавка/включва нормално/се чува триене на метал ту исчезва, ту се поевява.Масло има но не съм го сменял скоро,педала отделя долу мисля че е добре.Затова дайте съвет да сменя маслото или направо на майстор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Рових се из форума но не можах да открия нищо за моя проблем, затова изкам да попитам. Първа ,втора ,трета и четвърта скорост се включват нормално но при включване на пета предавка/включва нормално/се чува триене на метал ту исчезва, ту се поевява.Масло има но не съм го сменял скоро,педала отделя долу мисля че е добре.Затова дайте съвет да сменя маслото или направо на майстор.

 

От износвания по щангите или там където се захваща самия лост в купето може да има много луфт.На мен когато натисна повече лоста на дясно за да включа 5-та и го удрям, точно е желязо в желязо, но няма нищо общо със скоростна кутия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...