Премини към съдържание

Контролен панел за прозорците на Outlander 2013


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Искам да се оплача от неприятната изненада, която ме очакваше в новия Аутлендър... Оказа се, че освен, че само шофьорското стъкло има система против притискане, всички останали прозорци нямат опция за отваряне и затваряне докрай с едно натискане. Прозорците не може вече да се затварят от дистанционното, както при Лансера, и за капак - ако натиснеш копчето, което блокира работата на останалите 3 врати, блокира се и достъпът на шофьора!!!

 

Да му се не види и икономиите! Спестили са сигурно 200 долара... Някои чувал ли е да се предлага някакъв ъпгрейд? В БС нямат.

 

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте,

 

Искам да се оплача от неприятната изненада, която ме очакваше в новия Аутлендър... Оказа се, че освен, че само шофьорското стъкло има система против притискане, всички останали прозорци нямат опция за отваряне и затваряне докрай с едно натискане. Прозорците не може вече да се затварят от дистанционното, както при Лансера, и за капак - ако натиснеш копчето, което блокира работата на останалите 3 врати, блокира се и достъпът на шофьора!!!

 

Да му се не види и икономиите! Спестили са сигурно 200 долара... Някои чувал ли е да се предлага някакъв ъпгрейд? В БС нямат.

 

 

Благодаря предварително!

В Пловдив в БалканСтар също нищо не могат да направят. Само ме гледат и ми обясняват как нищо не може да се направи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Искам да се оплача от неприятната изненада, която ме очакваше в новия Аутлендър... Оказа се, че освен, че само шофьорското стъкло има система против притискане, всички останали прозорци нямат опция за отваряне и затваряне докрай с едно натискане. Прозорците не може вече да се затварят от дистанционното, както при Лансера, и за капак - ако натиснеш копчето, което блокира работата на останалите 3 врати, блокира се и достъпът на шофьора!!!

 

Да му се не види и икономиите! Спестили са сигурно 200 долара... Някои чувал ли е да се предлага някакъв ъпгрейд? В БС нямат.

 

 

Благодаря предварително!

.......всичко може да се направи, но в този случай гаранцията на колата ви отпада.......това, при положение че няма въжможност на хардуерно ниво фабрично предвидено в колата ви ....ако го има, и се налага само на софтуерно ниво да се прави, тогава е друго.....тогава просто се упгрейдва ,или се опционоизира софтуера и готово.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...