Премини към съдържание

Space Star 1.8GDI акумулатор


Препоръчано мнение

Здравейте. Вчера ми умря акумулатора, който го карам вече 6 години , а преди това колко е каран само той си знае.

Акумулатора е 45ah 480А. Въпросът ми е, не е ли малък за тази кола този акумулатор и пак ли такъв да търся или някой по-голям? :drinks:

Редактирано от Светльо Ангелов
Пише се акумулатор! А не акомулатор!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и на мен ми се вижда малък тоз акумулатор . Бих ти препоръчал 60 am/h Warta ili Bosh . Аз съм пета година с Варта 60 am/h и съм доволен не ме е предавала никога ,върти кат луда. :drinks: Не забравяй че си трябва и читаво зарядно да го зареждаш от време на време,с тез фарове не се зарежда на 100% акумулатора особено градско !Успех :icon_thumbup:

Редактирано от lesko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и на мен ми се вижда малък тоз акумулатор . Бих ти препоръчал 60 am/h Warta ili Bosh . Аз съм пета година с Варта 60 am/h и съм доволен не ме е предавала никога ,върти кат луда. :drinks: Не забравяй че си трябва и читаво зарядно да го зареждаш от време на време,с тез фарове не се зарежда на 100% акумулатора особено градско !Успех :icon_thumbup:

Взех на Varta 60аh. Дано издържи 4-5 годинки. :) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А от коя серия взе черна,синя или силвър. Последната е най-добра. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А от коя серия взе черна,синя или силвър. Последната е най-добра. :icon_thumbup:

От синята серия е Varta Blue Dynamic. Доста го хвалиха в магазина, но ще видим колко ще изкара. :icon_hmm:

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...