Премини към съдържание

Спешно питане


Препоръчано мнение

Колеги извинявам се ако е писано някъде във форума,но моля някой да ми каже как се казва тази джаджа/червената стрелка/ и оказва ли тя някакво влияние върху работата на турбото тъй като съм с току що рециклирано турбо а маркуча със зелената стрелка при мен е е откачен т.е мястото където се пъха е счупено и той си виси и ме е страх да не прецакам работата.Благодаря.

post-17490-003825400 1397065562_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А колко ти струваше да ти рециклират турбото ако не е тайна???

Ами 820лв. колега.То от моето е само черупката.Вътре всичко е ново,защото беше със скъсана ос.

Редактирано от sova
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се ако е писано някъде във форума,но моля някой да ми каже как се казва тази джаджа/червената стрелка/ и оказва ли тя някакво влияние върху работата на турбото тъй като съм с току що рециклирано турбо а маркуча със зелената стрелка при мен е е откачен т.е мястото където се пъха е счупено и той си виси и ме е страх да не прецакам работата.Благодаря.

 

Тази джажа не знам как се какзва, ако маркуча е свързан към съединението идващо от филтъра няма опасност да прецакаш нещата. Той се включва там за да смуче чист въздух.Залепи дна тръбичка с подходящ размер. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази джажа не знам как се какзва, ако маркуча е свързан към съединението идващо от филтъра няма опасност да прецакаш нещата. Той се включва там за да смуче чист въздух.Залепи дна тръбичка с подходящ размер. Успех!

Да колега,този маркуч на снимката със жълтата стрелка,който при мен няма как да се закачи влиза точно в големия маркуч след въздушния филтър.Много благодаря за отговора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...