Премини към съдържание

Върти не пали


Препоръчано мнение

виж първо дали има достатъчно гориво, че аз така се подплаших зимата, отчита четвърт резервоар, но колата под наклон и не ще да пали. Правеше точно това, пали и гасне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

виж първо дали има достатъчно гориво, че аз така се подплаших зимата, отчита четвърт резервоар, но колата под наклон и не ще да пали. Правеше точно това, пали и гасне.

Гориво в резервоара има, може ли да е цедката на бензиновата помпа, понеже никога не съм я сменял?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, цедката е само колкото да спира по-едри камъни да не се набутат в бензиновата помпа. (май на 100 микрона е цедката, ама едва ли ще се запуши точно тя)

Извади маркуча за обратния бензин (от регулатора на рейката) и го сложи в някакво шише, за да видиш дали връща - ако да, значи помпата най-вероятно работи.

При мен така припалваше, когато се бяха задръстили и 4-те дюзи наведнъж, ама същото ще се случва и ако няма налягане в бензина.

Редактирано от dreadx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ще да пали, върти, ток има, но не пали. Ако запали, пали-гасне. Бензинова помпа или друго?

Проблема вече е решен - плюсовият кабел на бензиновата помпа, в резервоара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...