Премини към съдържание

Дистанционно за аларма кобра 777


Препоръчано мнение

Здравейте,

Търся си второ дистанционно за аларма кобра 777. Доколкото знам английския дилър на Мицубиши е слагал основно този модел аларма и ако някой разполага с такова излишно нека да пиши.

post-8127-091273200 1395952419_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно кутийка без плата ще свърши работа, има ги тука (взех там FLIP ключ от Lancer EVO и го преправих за Carisma).

 

Иначе за резервно дистанционно алармаджии могат да програмират и друго подобно, не е задължително 100% да е същото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да пуснеш една снимка и кратко описание как си го направил, че единият ми ключ се разпадна и си мисля варианта да го направя сгъваем в кутийка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно кутийка без плата ще свърши работа, има ги тука (взех там FLIP ключ от Lancer EVO и го преправих за Carisma).

 

Иначе за резервно дистанционно алармаджии могат да програмират и друго подобно, не е задължително 100% да е същото.

Пробвах колега, но неуспешно. Алармата е с плаващ код и ме посъветваха или да си намеря друго дистанционно с платка, което да се препрограмира или да слагам нова аларма. Благодаря за линка, вече е на път от една седмица кутийката, поръчах си я защото единствената ми се разпадна :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся си второ дистанционно за аларма кобра 777. Доколкото знам английския дилър на Мицубиши е слагал основно този модел аларма и ако някой разполага с такова излишно нека да пиши.

 

Епа я иам такова + нещо за имобилайзера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...