Премини към съдържание

Лична драма


Препоръчано мнение

След няколко седмици отлагане, наи-накрая тази неделя успях да отделя време за за колата си. Сложих летните гуми с джантите, закарах я на автромивка. Лъснаха ми я, просто светна. Гледам си я такава, с широките гуми - новички, залепнала за пътя, пълна идилия. И така карам си я вчера и и се радвам, до момента в които не влязах в багажника на един Мерцедес.

Доста нелепа ситуация, която сложи край на цялата романтика. Някаква жена хуква да пресича, колата отпред забива спирачки, аз се пазя от камион от съседната лента които извозва поредната съборена сграда, спрял автомобил пред мен, спирачки, смлян капак и стъкла на асфалта.

Грозна работа !

Добре, че никои не пострада, скороста беше под 40 км/ч, но за моята колица се оказа доста.

Двата фара заминаха, бронята също, предният капак не мисля, че може да се оправи, радиатора изтече, общо взето това е което видях аз като щети. Успях да я прибера на собствен ход, ако не беше вирнатият преден капак, можеше и да забравя, че и има нещо. Държа се съвсем нормално, за разлика от начина по който изглеждаше.

В момента се опитвам да оценя щетите. Утре ще се срещна с тенекиджия да се изкаже какво ще ми струва да оправи ламарините и да я боядиса. Може ли някой да ми даде ориентировачни цени за фарове, мигачи, преден капак и евентуално радиатор ? Искам да придобия някаква представа на колко ще визлезе всичко.

Предварително благодаря !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования!

Наскоро преживях нещо подобно с бившия ми Колт, така че знам как се чувстваш.

Дано да се оправят бързо и сравнително щетите и добре, че няма пострадли хора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво от тези неща мога да ползвам от колт 1.3 ?

Предполагам фарове, мигачи и капак са съсщите.

А радиатор ?

 

...а и предната броня ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за нови но маи е по-добре да си потърсиш втора употреба. Поне ще бъдат оригинални. Виж в мобилето дали някои продава такъв colt на части. По моргите много рядко може да се срещне :mitsu-smiley: защото са неизгодни за търговците. Дано съм ти бил полезен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата SlowDead продава неговия на части, от Бургас е така че може да ти помогне :callgsm:

Само не знам дали има това, което ти трябва :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за информацията.

Що се отнася до SlowDead, и неговият удър е бил като моя и поряженията също.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...