Премини към съдържание

Проблеми със скоростната кутия на SpaceStar1,8GDI


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, преди 2 години закарах колата да ми сменят лагер на скоростната кутия че много стържеше. Смениха ми и съединителя. Сега имам пак същия проблем. Особено след дълго каране като загрее на място се чува как добре трака и оборотите стават по ниски. Също така се мъчи като се ускорява. Ще ми предложите ли къде да я закарам в София или пак при същите да я карам??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, преди 2 години закарах колата да ми сменят лагер на скоростната кутия че много стържеше. Смениха ми и съединителя. Сега имам пак същия проблем. Особено след дълго каране като загрее на място се чува как добре трака и оборотите стават по ниски. Също така се мъчи като се ускорява. Ще ми предложите ли къде да я закарам в София или пак при същите да я карам??

..............затяга ти първичния/вторичния вал от неправилно ремонтирана кутия.......за съжаление ще трябва да повториш операцията отново, но при някой, който знае повече от твоите майстори......възможно е да имаш проблеми и със самите сменени лагери, ако са някакви ментета,но.........

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, преди 2 години закарах колата да ми сменят лагер на скоростната кутия че много стържеше. Смениха ми и съединителя. Сега имам пак същия проблем. Особено след дълго каране като загрее на място се чува как добре трака и оборотите стават по ниски. Също така се мъчи като се ускорява. Ще ми предложите ли къде да я закарам в София или пак при същите да я карам??

Пусни на DJ Tymbi едно лично и не се занимавай с глупости. :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...