Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Климатикът и стъклото?


Velikov78

Препоръчано мнение

Има ли опция когато завъртя регулатора за потока на въздух в положение към стъклото да НЕ се включва климътикът????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли опция когато завъртя регулатора за потока на въздух в положение към стъклото да НЕ се включва климътикът????

 

Изключваш климАтика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изключваш климАтика.

То това е ясно ама въпросът ми е дали има опция да не се включва автоматично

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не. На всички съвременни коли е така, защото климатика вкарва "сух" въздух и стъклото за секунди се оправя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам спомен за някакви настрйки чрез задържане на копчето на климатика, но може и да се лъжа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам спомен за някакви настрйки чрез задържане на копчето на климатика, но може и да се лъжа...

Еее браво един човек да ми вдъхне надежда!!! Как или по скоро къде може да се провери дали наистина има такава опция???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво един човек да ми вдъхне надежда!!! Как или по скоро къде може да се провери дали наистина има такава опция???

 

Може би беше това.... но грам руски не разбирам, а пък не откривам английско ръководство в нета, ако не си много на зор, ще потърся моето(имам на БГ) да видя дали там се споменава нещо...

 

http://www.prikachi.com/images/327/7101327p.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би беше това.... но грам руски не разбирам, а пък не откривам английско ръководство в нета, ако не си много на зор, ще потърся моето(имам на БГ) да видя дали там се споменава нещо...

 

http://www.prikachi.com/images/327/7101327p.png

Мерси брадаре,мисля че го схванах. Утре ще пътувам и ще го пробвам и после ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Не завъртай докрай регулатора. Две графи над минимума едва ли правят много голяма разлика в охлаждането!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

До колкото си спомням може да се препрограмира само началното положение, т.е. при палене на автомобила климатика да не се включва автоматично, а по желание на водача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...